Przerwane połączenie internetowe po instalacji ESET'a

Witam.

Ostatnio zakupiłem pakiet ESET Smart Security 4 i po instalacji zaczęły się problemy z internetem. Korzystam z mozilli firefox i kilka razy dziennie przerywa mi połączenie po czym pojawia się następujący komunitkat: " Przerwane połączenie. Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony". Internet jest, bo gadu chodzi ale strony się nie otwierają. Ktoś wie jak wyeliminować ten problem? Gdzie w menu ESET’a są odpowiednie opcje do tego? Proszę o pomoc.

Snox , proszę poprawić tytuł tematu tak by mówił o konkretnym problemie.

Mam ten sam problem chociaż nie jestem pewien czy to wina NOD’a u sytuacja wygląda podobnie, niekiedy zdarzą się że nie wczyta mi rapidshare.com ; torrenty.org ; raz zdarzyło mi się ze google się nie wczytywało. W każdej z stacji pomagał restart systemu. Z chęcią poczekam może ktoś będzie wiedział jak uporać się z tym problemem :wink:

ja mam neta radiówkę i miałem tak że po ok 3 godzinach zrywało mi połączenie z netem a po resecie kompa znów było dobrze okazało się że to był wirus po skanie combofixem wszystko było ok

Napewno nie mam wirusa, postawiłem na nowo system parę dni temu. Przed instalacją ESET’a nie miałem tego problemu. Sadzę że to coś z opcjami w zaporze osobistej ale na nic konkretnego nie mogę trafić. FAQ na stronie ESET’a też niewiele mówi na ten temat. Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Snox , Miałeś zmienić temat na konkretny - nie zmieniłeś.

Zastosuj się do punktu 2.6 refulaminu forum:

Jeżeli i tym razem nie poprawisz tytułu, temat wyląduje w śmietniku.