Przerwane połączenie internetowe po instalacji ESET'a

(Grippen2002) #1

Witam.

Ostatnio zakupiłem pakiet ESET Smart Security 4 i po instalacji zaczęły się problemy z internetem. Korzystam z mozilli firefox i kilka razy dziennie przerywa mi połączenie po czym pojawia się następujący komunitkat: " Przerwane połączenie. Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony". Internet jest, bo gadu chodzi ale strony się nie otwierają. Ktoś wie jak wyeliminować ten problem? Gdzie w menu ESET'a są odpowiednie opcje do tego? Proszę o pomoc.

(Airborn) #2

Snox , proszę poprawić tytuł tematu tak by mówił o konkretnym problemie.

(G3h0stx) #3

Mam ten sam problem chociaż nie jestem pewien czy to wina NOD'a u sytuacja wygląda podobnie, niekiedy zdarzą się że nie wczyta mi rapidshare.com ; torrenty.org ; raz zdarzyło mi się ze google się nie wczytywało. W każdej z stacji pomagał restart systemu. Z chęcią poczekam może ktoś będzie wiedział jak uporać się z tym problemem :wink:

(djkamil09061991) #4

ja mam neta radiówkę i miałem tak że po ok 3 godzinach zrywało mi połączenie z netem a po resecie kompa znów było dobrze okazało się że to był wirus po skanie combofixem wszystko było ok

(Grippen2002) #5

Napewno nie mam wirusa, postawiłem na nowo system parę dni temu. Przed instalacją ESET'a nie miałem tego problemu. Sadzę że to coś z opcjami w zaporze osobistej ale na nic konkretnego nie mogę trafić. FAQ na stronie ESET'a też niewiele mówi na ten temat. Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

(Frog) #6

Snox , Miałeś zmienić temat na konkretny - nie zmieniłeś.

Zastosuj się do punktu 2.6 refulaminu forum:

Jeżeli i tym razem nie poprawisz tytułu, temat wyląduje w śmietniku.