Przerwane połączenie - Router Problem!

"Przerwane połączenie

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie."

takie coś się ostatnio pokazuję gdy chcę wejść na pewną stronkę…

nie wiem czym to moze być spowodowane możliwe ze brat specjalnie jakoś wyłączył ją… :confused:

da się to naprawić?

usuwałem ciasteczka, zmieniłem przeglądarkę na operę tez nic.

Pomocy ! :confused:

Wydaje mi się, że to może być problem z serwerem, na którym znajduje się ta strona, lub łączem, do którego podłączony jest ten serwer.

Próbowałeś podłączyć komputer z Internetem bez pośrednictwa rutera, przez modem?

nie, i wole nic nie mieszać

jak mówiłem strona działała przez cały czas.

Gdy brat wszedł na komputer ( a on sie wlasnie zna na takich rzeczach blokadach itp ) mozliwe ze specjalnie zrobił to, jakbym się go spytał to by mi nie odpowiedział :confused:

wiem tyle ze w necie jest taka strona do zmieniania proxy i przez nią wchodzi mi do tej strony ale nie moge się zalogować.

prosze o pomoc bo jak coś to zaje*** go za to :confused:

Dodane 02.06.2009 (Wt) 12:57

tzn szczerze to nie wiem czy to zmienia proxy

chodzi o tą stronkę

http://anonymouse.org/anonwww.html

niestety nie wiem jak to nazwac i nie zebym reklamował ją albo coś po prostu nie wiem jak mam to określić :confused:

To nie “zmienia proxy”. To jest anonimowy serwer proxy. Zmienia on twoje IP.

Wpisz w przeglądarkę adres 192.168.1.1, zaloguj się (poszukaj domyślnego hasła w instrukcji routera lub na jego spodzie, chyba że było zmienione, ale to wtedy powinieneś je znać) i poszukaj tam takiej opcji jak “Access Restriction” lub podobnej. Tam to wszystko powinno być.

dziwna sprawa

bo na dole na komputerze ta strona działa i wszystko ok a tutaj coś się dzieje prosze o pomoc prosze !