Przerwany kabel sieciowy

no wiec tak, jestem kobieta, nie znam sie wogole na kablach, a do tego wlasnie jeden zepsulam

a mianowicie kabel sieciowy ten do internetu przerwał mi sie przy samym takim czyms plastikowym co sie wsadza do laptopa,

no i nie lączy :frowning: kupilabym nowy kabel i wstawiła ale nie moge, bo ten kabel wychodzi ze sciany… a to nie moj kabel i nie moje mieszkanie i

jestem w ***** :frowning: moze ktos podrzuci mi jakis pomysl, zeby to naprawic? prosze :slight_smile:

Musisz iść do najbliższego sklepu komputerowego, zapytać się sprzedawcy czy ma końcówki na kabel sieciowy (RJ-45) i zaciskarkę.

No i zapytaj się czy może przyjść do Ciebie i Ci naprawić bo urwałaś końcówkę. Sama nie jesteś w stanie tego zrobić (na pewno brak odpowiedniego sprzętu)

miscusi ,

Pierwsze - panuj na słownictwem :?

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

dziekuje Ci pieknie :slight_smile: