Przerwy w dostępie do internetu

Witam,

Mam pytanie odnośnie karty sieciowej PENTAGRAM horNET, od kliku dni obserwuje takie zjawisko jak przerwy w dostępie do internetu, czasami 30 min, czasami 1h. Jedna dioda w karcie pali się cały czas, a druga miga (tak powinno być), z tym ze druga czasami miga z mniejsza częstotliwością, po prostu rzadziej. Wczoraj, obie diody zgasły i komputer w ogóle nie wykrywał połączenia, nic. Myślałem ze padła sieciówka bo mam ją już ok 4 lata i 3 miechy wiec czas dosyć długi, ale dziś włączyłem kompa i necik działa, co prawda trochę zamula czasem ale ogólnie działa. Co moglibyście mi poradzić? Jakiś problem z przewodem? Spadek napięcia? Czy po prostu kończy się sieciówka? Jeśli chodzi o dostawcę, to nie widzi u siebie żadnych problemów.

Marco89 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jak dla mnie

:]

Jak masz możliwość to zadrzyj kogoś z laptopem(o ile to nie jest karta z wyjście RP-SMA i podpinasz pod nią antenę) to wtedy by się przydało jakąś zwykłą PCI pożyczyć i wtedy zobaczyć.

Wirusy -nic a nic ?

Wirusy raczej na pewno nie, co do lapka to sam mam ale PCI musze gdzies dorwac i wtedy zobacze najwyzej.