Przerywa internet w laptopie podłączony prze wireless

Mam proplem z internetem w laptopie który podłąoczy jest przez wireless. Czasami rozpędza się do do dobrej prędkości, po chwili zwalnia i czesto pojawiają sie całkowite przerywania połączenia…w ogóle nie działa. Problemy pojawiły sie po przeprowadzce do innego domu. Pod porzednim adresem nie było żadnych problemów. Bardzo proszę o pomoc. :smiley:

Witam

Dom domem nie równy. Może zależeć jakie masz ściany i sygnał gubi się między nimi, możesz mieć także źle skonfigurowany router.

Najlepiej sprawdź czy tak się dzieje w tym pokoju gdzie znajduje się router a potem próbuj iść dalej, z pokoju do pokoju

i będziemy wiedzieć co to

A jak z zasięgiem?

W tym pokoju co router laptop działa tak samo czyli intrnet przerywa. Wtedy kiedy wolno chodzi lub przeryw widze ze gubi zasięg. Poprzedno było dobrze i nie gubił sygnału

podaj jaki masz router, bo np w routerach cisco(linksys) jest opcja która trzeba ustawić bo inaczej router bedzie zrywał połaczenie

Nie mam pojęcia jaki mam router. A jak to sprawdzic? Czasami wyświetla mi sie że podłaczony “with limited access” czyli ze ma jakies ograniczenia ale dlaczego a czasami w ogóle nie widzi huba. Ja juz jestem załamana może przeinstalowac mu sysytem?