Przerywająca klawiatura w Dirt 3

Witam, mój problem w grze dirt 3 polega na tym, że podczas wyścigu swobodnego lub w karierze w dowolnym momencie czasem na początku a czasem na końcu zacina klawiaturę i np. samochód jedzie cały czas w lewo. Wtedy muszę schylać się pod biurko odpinać klawiaturę od usb i podpinać jeszcze raz, wtedy mogę ewentualnie wyjść z wyścigu. Próbowałem już zmieniać ust. ale nic nie daje i nie wiem czego to może być wina, dodam że nigdy wcześniej tak nie miałem w żadnej grze.

Specyfikacja komputera:

AMD Phenom II X6 1055T Processor, 2812 MHz

Gigabyte AM3 770T-D3L

4GB RAM

Gigabyte Geforce GTX 460 1GB GDDR5

SAMSUNG HD103SI ATA Device

Z Góry THX za odp.

Tylko na jednym porcie USB się tak dzieje, czy na wszystkich?Może problem z USB? U kolegi się tak robiło , okazało się popsuty port USB.

Nie, przełączałem na różne porty, USB są dobre bo urządzenia wpięte i działają typu: myszka, klawiatura, router. Tylko w tej grze się tak dzieje i nie wiem dlaczego. U kolegi np. nie zapisywało ust. kierownicy i czasami odłączało ją.

Dodane 28.07.2011 (Cz) 22:17

Prosiłbym o pomoc, ponieważ nie mogę dojechać całego wyścigu, a Dirt 3 jest świetną grą :wink:

Wersja gry pewna?

Może kabel jest za długi i są lagi?

Wersja gry jest pewna, ponieważ pożyczyłem od kolegi i u niego normalnie działa na kierownicy. Jestem bezradny w tej sytuacji.

Świetny żart :lol: