Przerywająca klawiatura

(Matiz21) #1

Witam forumowiczów

Otóż mam dosć dziwny problem z klawiaturą A4tech slim talky na USB. Polega on na tym ze co jakis czas przestaje działać na 1s max 2s . Nie odpowiadają wtedy żadne klawisze. lub np. podczas pisania tak jakbym trzymał ciagle jeden guzik zaczynają wpisywac sie literki. Jest to denerwujące szczególnie podczas grania np. w wyścigach jedąc nagle samochód zwalnia i musze poraz kloejny nacisnąc klawisz gazu. Porty USB sprawne raczej bo inne sprzęty działają. Sterowniki bezproblemu zainstalowane przez system. Przeszukałem juz wiele for i nie znalazłem odpowiedzi. Bardzo Was proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

(stream) #2

Podłączałeś do innych portów USB?

(Matiz21) #3

Tak podłączałem i nadal to samo.

(stream) #4

Usuń sterowniki z poziomu PPM na Mój Komputer -> Właściwości -> Sprzęt -> Menedżer Zadań (chyba wiesz co dalej). Przejedź go CCleaner'em http://download.piriform.com/ccsetup222.exe

(Matiz21) #5

zrobiłem jak poradziłeś i nadal to samo. to mi wygląda na problem z portami USB bo na innych komputerach działa bez problemu. ale np. fon działa na tamtych USB i nic się nie dzieje. macie moze jeszcze jakies propozycje?

(stream) #6

Grzebałeś/instalowałeś coś w komputerze?

(Matiz21) #7

nie nic nie robiłem co mogłoby zaszkodzić. ale przed formatem było to samo. w biosie włączona jest to tak dla uzupełnienia.