Przerywający internet


(Kwloszczynski) #1

Witam wszystkich

to mój pierwszy post.

Używam bezprzewodowy internet który często się zacina, później muszę się rozłączyć i połączyć jeszcze raz, czasami to jest lekko denerwujące.

Jeśli w tle coś ściągam albo leci jakieś radio internetowe to jest OK, wiec szukam jakiejś strony lub programu gdzie można w tle powoli coś ściągać (cokolwiek, nie zależy mi na tym co to jest, ale nie jakieś wirusy ha ha ) przez kilka godzin, ale małe ilości danych na sekundę bo mam ograniczenie do 3GB na miesiąc.

Z góry dziekuje za odpowiedzi


(niezDarek) #2

skanowałeś komputer antyvirusem ?? może jakiś syf się u ciebie "zalęgnął", daj najlepiej log z HijackThis viewtopic.php?f=16&t=36654

wklej go na http://wklej.eu lub na http://wklej.org, a w poście podajesz tylko link do niego.


(Kwloszczynski) #3

to jest link do mojego loga

http://wklej.org/hash/71cf0e4568/?zawin=0

ale to chyba nie wina wirusa tylko słabego zasięgu, ale za wszystkie propozycje będę wdzięczny.

Dodam że używam bezprzewodowego internetu w sieci 3 w Anglii.

Na początku było wszystko w porządku, ale jak dwie inne osoby zaczęły używać internetu z tej samej sieci, to to teraz jest do bani, bo chyba teraz się zakłócamy albo zabieramy sobie przesył.


(niezDarek) #4

w HijackThis usuń:


(Kwloszczynski) #5

C:\Program Files\Common Files\YDP\UserAccessManager\useraccess.exe

i

O23 - Service: Securom User Access for Windows 2000 and Windows XP a technology by Sony DADC (UserAccess) - Unknown owner - C:\Program Files\Common Files\YDP\UserAccessManager\useraccess.exe

-to jest prawdopodobnie ze słownika i programu do nauki angielskiego

C:\Program Files\ZTE Mobile Connection\datacard.exe

to jest program modemy który podłączam do usb, żeby odbierać internet

resztę nie wiem

-- Dodane 21.04.2009 (Wt) 17:23 --

Znalazłem "Free Download Manager", gdzie w opcjach można ustalić prędkości pobierania, wybrałem jakiś plik/program do ściągnięcia wielkością podobną do mojego dziennego limitu, metodą prób i błędów znalazłem minimalną prędkość przy której modem podtrzymuje mi połączenie (800 B/s, ta prędkość pozwoli mi na pracę przez 37 godzin dziennie czyli mam duży zapas :? )