Przerywanie dźwięku w Skype (nie tylko podczas rozmowy)

Witam

Na wstępie informuje, iż użyłem google i nic.

Mam następujący problem.

Używam najnowszej wersji skype (na starych tak samo) i mam problemy z dźwiękiem odtwarzanym.

Polega to na tym, iż już przy pierwszym dźwięku w skype (ten informujący o zalogowaniu) jest przerywany, oraz przeciągany.

Wszystkie inne dźwięki, które nie zaliczają się w rozmowę są tak samo zrywane. Oczywiście cała rozmowa to już masakra.

Dźwięki wydobywane z innych źródeł np. winamp już idą pięknie, mikrofon to samo.

Osoby z którymi rozmawiam, słyszą mnie dobrze.

Odłączałem kamerę, zmieniałem wersję skype, zmieniałem głośniki, słuchawki.

Problemów z łączem nie mam (mam łącze 6MB Download i ok. 2MB upload bez żadnych blokad portów etc.)

Karta muzyczna to SB Audigy 2

Proszę o jakąś poradę.

jurandw , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza

Jeśli masz najnowszego skype’a to wróć na stara wersję. Sprawdź jak działa i daj znać.

Oczywiście odinstaluj, wyczyść wszytko CCleaner’em i zainstaluj ponownie starszą wersję Skype’a.

Zrobiłem według opisanej instrukcji i zadziałało, lecz po ponownym uruchomieniu komputera (na drugi dzień) to samo lecz na starej wersji skype.

Wykonałem dziś jeszcze 3 razy to samo i żadnego efektu. Nawet przywrócenie ustawień do wczorajszego dnia nic nie dało.

Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły ?

Poszukaj na googlach, czy nie ma najnowszej wersji sterownika do twojej karty dźwiękowej.

Jeżeli nie to po prostu przeinstaluj sterowniki te, które posiadasz.