Przerywanie instalacji Format Factory 3.2.1

Podczas instalacji pojawia się informacja o błedzie z informacją:

Sygnatura błedu:

AppName: ffinst.exe AppVer: 1.1.0.0 ModName: ffinst.exe

ModVer: 1.1.0.0 Offset: 00006f64

W jaki sposób rozwiązać problem?

Hej,

:arrow: Instalujesz aplikację z konta o uprawnieniach administratora?

:arrow: Dodatkowo podnosisz uprawnienia wybierając zamiast dwuklika z menu kontekstowego (prawy przycisk myszy) polecenie Uruchom jako administrator?

:arrow: Z jakiego systemy korzystasz?

:arrow: Próbowałeś instalator uruchomić z trybie zgodności?

Pozdrawiam,

Dimatheus

1- nie

2- nie

3- jakie dane konkretnie podać

4- jak to zrobić?

Mam pytanie dodatkowe- format factory 2.95 zmienił plik mp3 320kbs 4.5mb na 192kbs 7.0mb. Dlaczego plik się nie zmniejszył tylko zwiększył?

Hej,

 

Windows XP 32 bit

Hej,

Czyli instalowanie w trybie zgodności czy jako administrator niewiele da.

  • Próbowałeś pobrać instalkę programu jeszcze raz?
  • Zainstaluj program na koncie z uprawnieniami administratora - na koncie użytkownika z ograniczonymi uprawnieniami instalacja może nie być możliwa.
    Pozdrawiam,

Dimatheus

Ściągnąłem album 192kb/s 76.6mb. Z ciekawości sprawdziłem programem na 192kb/s i po formatowaniu wyszło 71.6mb.

 

Którą wersję zostawić pierwszą czy drugą z 71.6 ?

Hej,

Generalnie im większy bitrate, tym lepsza jakość. Oczywiście dochodzi do tego jeszcze jedno - ilość transkodowania. Im mniejsza tym jakość lepsza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

 

Odpowiedź bardzo dyplomatyczna :slight_smile: Więc zapytam inaczej- na Moim miejscu który album byś zostawił? 76.7 czy 71.6 ?

Hej,

Jeśli po przesłuchaniu obu nagrań nie stwierdziłbym większej różnicy, zostawiłbym ten większy.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wróćmy do tematu instalacji programu bo wciąż muszę używać starszej wersji.

Jak zainstalować program na koncie administratora? Windows automatycznie się loguje bez wybierania kont.

Hej,

Niekoniecznie chodzi o konto administratora, a o konto o takich uprawnieniach. Jeśli na obecnym koncie możesz instalować aplikacje, to nie korzystasz z konta użytkownika o ograniczonych uprawnieniach. Wtedy wystarczy instalację programu uruchomić nie dwuklikiem, a klikając na pliku prawym przyciskiem myszy i wybierając pozycję Uruchom jako administrator.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Konto administratora jest zabezpieczone hasłem, nie przypominam sobie żeby ktokolwiek coś zabezpieczał. Istnieje jakieś uniwersalne hasło do konta Adminitratora? Może jest sposób aby go usunąć?

Hej,

Uniwersalne, to najczęściej puste. :slight_smile: Jeśli zaś chodzi o resetowanie hasła admina to oczywiście jest to możliwe. Ja używam do tego bootowalnego programu Offline NT Password & Registry Editor. Instrukcję znajdziesz w tutaj.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A czy istnieje inny sposób z pominięciem płytki?

 

Tak się składa że kiedyś zepsuła Mi się nagrywarka i teraz jej nie mam bo nie potrzebuje w razie konieczności używam pendrive.

Hej,

Zamiast płytki, można użyć też pendrive’a. Jak to zrobić? Myślę, że pomogą poniższe:

http://omotech.com/blog/?p=830

Pozdrawiam,

Dimatheus