Przerywanie neo

Witam , mam pewien problem z Neostradą a mianowicie co paręnaście min rozłącza mi usługę ponieważ wyskakują błedy CRC…wczoraj był technik i przepinał moj modem ( Sagem F@st 800) na swój komputer i żadne błędy nie wyskakiwały a jak tylko podłączył mój komputer juz po 30 sek pojawiły sie błedy crc i cały czas rosną aż do momentu rozłączenia ( raz szybciej , raz wolniej , nie ma reguły) …nie mam pojęcia czym to może byc spowodowane. Mam usługe neo 6 mb + tv ale obecnie z liveboxa nie korzystam …ma ktoś jakieś pomysły jak to rozwiązac ??? oto jeszcze screen z modemu :

beztytuucuw.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mój system to xp sp2 …był formatowany dysk systemowy tez nic nie pomogło , modem był wymieniany na nowy i dalej to samo

było już neostrada-modem-sagem-800-skad-bledy-crc-t317781.html

od kiedy masz błędy?? czy występują one od czasu zwiększenia prędkości internetu??

możliwe , bo jakieś 3 tygodnie temu przedłużałem umowę i transfer z 1mb wzrósł do 6 ale czy to może byc od prędkości jak technik na swoim lapku nie mial zadnych blędów a podłączał się pod moją linie ???

im więcej ruchów po stronkach tym więcej błedów crc sie pojawia :confused:

a podłączał się pod to samo gniazdko tel. co ty masz podpięty modem tym samym kablem??może masz coś z napięciem w swoim PC najlepiej jakbyś mógł od kogoś jakiś routerek podpiąć pod karte sieciową w swoim PC i sprawdzić czy będą błędy i czy będzie rozłączać internet.im bardziej obciążona jest linia tym więcej jest błędów jak nic nie przeglądasz może ich nie być w ogóle a jak zaczniesz coś pobierać to wtedy może być masa

podpinał sie pod to samo co ja i nie mial nic …robił też pomiary na centrali i u mnie w domu i właśnie błędy wyskakiwały tylko gdy modem był podpiety do mojego komputera …przez 40 sek podłaczenia neta wyskoczyło podobno juz 200 błedów crc i dalej rosły , czasami jeszcze wyskakiwały błedy FEC…teraz np mam 361 błędów CRC i 341 FEC owych