Przerywanie Połaczenia Internetowego ? Co to jest?

Cześc mam problem, iż mój kumpel łaczy sie z Internetem za pomocą Modemu zewnetrznego i gdy połaczy sie z internetem to po jakims czanie mu rozłacza połaczenie z internetem czy ktoś wie jak temu zaradzic czy jest do tego jakaś łatka? Wspomnę jeszcze ze mój kumnpel z klasy tez ma taki problem tylko ze ona pobiera internet z Kafejki internetowej i łaczy sie przy pomocy Sieci lokalnej i ma taki sam problem nie wiem od czego to zalezy ale to wiadomo wkurzało by tą osobe Ale to sie robi tylko na Systemie Xp Professional na Milenium ani na 98 nie tylko ze obydwaj maja Sprzety 2,4Ghz a drugi 1,7Ghz i szkoda zeby to sie marnowało na Millenum ale Chca miec System Xp Professional ! Nie wiem ale Moze Zna ktoś jakas na ten proble Rade bo ja juz tyle kombinowałem Windowsa od nowa wgrywałem i tp tak nic nie dało Ale chodzi mi o to zeby poradzic to zeby ten komputer z co ma modem i tak mu sie dziele chciał bym zeby bardziej ktos na ten problem zaradził ?

mozliwe ze zlapales wirusa korgo tak jak ja przed chwilą Podstawowym objawem jest przerwanie polaczenia z siecia oraz praktycznie niemozliwe korzystanie z neta pod xp i 2000. jesli takie sa objawy to poszukaj tematu " problem z korgo" ktory nie dawno rzucilem na tym forum. Co prawda jak narazie nie udalo mi sie tego naprawic(ciągle prubuje) ale moze znajdziesz coś co ci pomoze. Powodzenia

PS Jesli Ci sie uda daj znać