Przerywanie ściagania plików w FF

Witajcie. Mam problemik następujący. Jak coś ściągam (np. z rapidshare czy nawet z dobreprogramy.pl ) to po jakimś czasie wyskakuje prędkość 0.0 i czas do zakończenia b.d i nic. Zna ktoś może przyczynę tego zjawiska? Przeglądarka FF. Dzięki z góry za pomoc.

Przeprowadź dokładnie Standardową Diagnostykę.

Robiłem już to. Wątpie żeby to było przez FF bo i Flashget ma problem. Coś musi być innego.

Trzeba było tak od razu mówić. Więc problem tkwi w systemie lub u dostawcy internetu. Najpierw upewnij się, że masz system wolny od wirusów i spyware.

Skanowałem system na samym początku prze napisanie tematu i nic. Skanowałem programami KIS, Ad-Aare i Anti Spyware firmy Ashampoo. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły bo zaraz nerwy stracę chyba.

Masz Firewalla ? Może to on coś blokuje…

Nie nie mam. mam tylko KIS.

Jak to nie masz? Przecież w Kaspersky Internet Security jest wbudowany firewall (zapora sieciowa). Sprawdź jej ustawienia, usuń starą regułę dla Firefoksa i utwórz nową. Sprawdź też inne jego ustawienia.

Już zrobiłem ale dalej to samo jest. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Trudno powiedzieć. Przyczyna może też tkwić po stronie dostawcy internetu lub w systemie. Sprawdziłeś antywirusem i antyspyware system?

Działa :slight_smile: Poprostu miałem (nie wiem jak to sie mogło stać) włączoną zaporę Windows’a.