Przesiadka z Windows XP na Windows 7

Witam :smiley:

Jaki jest najtańszy sposób przeniesienia się z Windows XP HE 32Bit OEM (oryginalny) na Windows 7 Home Premium/Ultimate 64Bit OEM (lub jak się nie da 32)?

Dzięki :slight_smile:

BTW: Vistę wolałem omijać szerokim łukiem i od razu przejść na Windows 7.

W sumie obecnie raczej nie da się, no chyba że kupisz sprzęt do którego będzie dołączony taki system, zaś upgrade odpada.

Dlaczego? Poczytaj ostatnie informacje na portalu odnośnie instalowania wersji OEM przez indywidualnych użytkowników - jest wokół tego bardzo dużo kontrowersji.

Alternatywnym wyjściem jest kupno wersji box, no ale to znacznie większe koszta.

OEM można dalej instalować na komputerach oficjalna informacja supportu M$.

Może byś to podparł jakimś linkiem, bo nie chce mi się wierzyć że M$ tak nagle zdanie zmienił.

:wink:

Jedyne rozwiązanie to chyba prawie 2x droższy BOX.

Wow :smiley:

O ile się nie mylę, Windows XP OEM dołączali ze sprzętem komputerowym, przykładowo można było kupić tego Windowsa wraz z np. głośnikami (moja Mama tak kupowała :wink: ). Nie wiem natomiast czy można tak dostać Windows 7?

Problem w tym, że w niedalekiej przyszłości (z 2 miesiące) będę wymieniał części, a z tym raczej nie dostane za free wersji OEM :?

Mógłbyś rozwinąć myśl?

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :slight_smile:

Poczytaj troche na dobrychprogramach o licencji OEM dla 7.

No właśnie czytałem, M$ nieźle namieszał… Wg. mnie licencja OEM powinna być tak samo sprzedawana jak BOX, chyba dużym ograniczeniem jest instalacja go na jednym komputerze, ale chyba nie wystarczająco…

No to jestem w kropce :-s nawet OEM nie mogę kupić… #-o