Przeskakujące opcje, problem z pamięcią?

Witam wszystkich :slight_smile:

Z góry przepraszam jeśli opis problemu będzie niedokładny ale nie bardzo wiem jak go opisać :confused:

Kursor myszki nie porusza się a mimo tego opcje w oknach same się przestawiają, migają na przemian np kiedy otworze pasek start lub regulację głośników.

Co dziwne dzieje się to tylko wtedy gdy sam uruchomię jakieś okno, programy i okna same się nie otwierają.

Podczas uruchamiania systemu czasami wyskakuję czarny ekran z opcją systemu do wyboru, jest tylko zainstalowany windows 7 i opcja testowania pamięci, test pamięci nic nie wykrywa.

Próbowałem opcji wykrywania problemu przez Windows a później sformatowałem system ale nic to nie dało.

Ponowne uruchomienie nie pomaga ale wylogowanie lub zmiana użytkownika chwilowo naprawia problem ale po chwili dzieje się to samo.

Niczego nie instalowałem ani nie pobierałem, wymieniłem klawiaturę jakiś tydzień temu i wszystko było ok.

Jeśli macie jakiś pomysł śmiało piszcie :))

A przed wymianą klawiatury było OK ?

Podmień myszkę na sprawną i sprawdź kompa, sprawdź wtyczkę klawiatury (PS2) może jakiś bolec się wykrzywił ?

Przed i po wymianie klawiatury było ok. W komputerze sprawdzałem wszystko jest dobrze podłączone. Nie mam drugiej myszki na stanie ale pożyczę i sprawdzę chociaż bardziej mnie martwił ten komunikat przy uruchamianiu kompa :confused:

A jaki komunikat ?

Wybór systemu i opcja testowania pamięci, normalnie to się nie pojawia. Komunikat pojawia się po załadowaniu biosa przed ładowaniem systemu.

To może być złe zamknięcie, restart systemu,inne. Sprawdź dysk, mój komputer, dysk/partycja, narzędzia i sprawdzanie błędów i powinno być OK.

Sprawdź sobie dysk, bo może on ma jakiś problem.

Sprawdziłem cały dysk zaznaczając obie opcje czyli automatyczna naprawę i odzyskiwanie sektorów ale nic to nie dało. Ale znalazłem problem w klawiaturze wcześniej tego nie zauważyłem ale sprawdziłem klawiaturę wciskając jeden przycisk po drugim i jeden przycisk nie działa, fizycznie jest ok ale komputer może go czytać jako wciśnięty. Z uruchamianiem komputera poza tym komunikatem nie mam problemów więc w zasadzie temat do zamknięcia. JNJN dzieki za pomoc :slight_smile: