Przestała działać mysz podłączona do laptopa

Witam, w laptopie pojawił się problem - przestała działać mysz. System Windows 10. Wcześniej mysz działała, ale ten problem pojawił sie innej osobie i nie potrafi mi ona wyjaśnić jak to się stało.

Gdy ją podłączę (mysz kablowa) to słychać dźwięk Windows iż wykrył nowy sprzęt, ale mysz nie reaguje - przez chwilę się świeci sensor - jednak po chwili gaśnie. Testowałem 2 różne myszki sprawne, sprawdzone na 2gim kompie i działają poprawnie.

Co ciekawe wcisnąłem SHIFT i uruchomił WIN 10 od nowa i wszedłem w tryb naprawy aby sprawdzić czy czasem nie jest to uszkodzenie fizyczne portów, ale mysz w tym trybie działa bez zarzutu.

Co może być problemem, od czego zacząć?

Od usunięcia sterownika myszy i restartu komputera.

-Co chwilę wyłącza i włącza mi się klawiatura i mikrofon
Można by powiedzieć temat dyżurny .

Ale pisalem, że 2 różne myszy podłączane - 1 na kablu marketowa która działa na uniwersalnym sterowniku i 1 logitech na wlasnym. Obie nie działają.

Będę dziś sprawdzać

Skoro wiesz lepiej, to ok. Nic więcej już nie będę pisał.

Ok. Ale To są 2 różne sterowniki.

Radzę usunąć sterownik LOGITECH-a , bo o ile na W7 działa , to na W10 zdaje się ma jakieś kłopoty i piszę to jako użytkownik LOGITECH : K340 i ANYWHERE MX (LOGITECH SETPOINT 6.67 widzi myszkę ?) .

No więc sytuacja wygląda tak - wyłączyłem i włączyłem od nowa wszystkie sterowniki w menadżerze urządzeń: myszy i wszystkie od USB. Następnie je usunąłem i dodałem od nowa. Zainstalowałem od nowa sterowniki i nadal lipa. Menadżer urządzeń wykrywa to urządzenie, ale jest widoczne z żółtym trójkątem i wykrzyknikiem jak w linku.
https://zapodaj.net/e5089cb9d3b31.png.html

WIN+R
REGEDIT.exe
OK

UpperFilters ?
LoverFilters ?

Tak to wygląda u mnie
a1.png

KB4074588 ?

WIN+R
EXPLORER.exe SHELL:::{D450A8A1-9568-45C7-9C0E-B4F9FB4537BD}
OK

Jak jest na liście to ją odinstaluj .
Wyłącz WINDOWS UPDATE !
RESTART !