Przestawienie telefonu na inne częstotliwości

Witam!

Otóż obecinie przebywam w Kanadzie, i wziąłem ze sobą z Polski telefon. On tutaj oczywiście nie działa. Mam pytanie:

czy da się przestawić tak telefon, żeby obsługiwał częstotliwości tutejszych sieci?? Jak to zrobić?? Posiadam Nokie 3310. Jeśli w niej nie można, to czy nowsze telefony (tutaj są duuużo tańsze) idzie przestawić??

Z góry dziękuje.

Z tego co się orientuje to nowsze telefony są już wielozakresowe i nie ma potrzeby ich przestawiania. Będą działały na całym świecie. Dla pewności sprawdź, czy te które Ci się podoobają mają zakresy 900, 1800 i 1900.

PS Któż to ze Świdwina do Kanady wybył :smiley:

Hmm wiesz tam nie ma takiego czegos jak kart sim… każdy użytkownik jak kupuje telefon to poprostu ma juz swój numer i go nie zmienie choć by chciał. :smiley: Więc za bardzo tam nie nakupujesz…

Werewolf ale zes teraz pacnol :wink: na calym swiecie aparaty telefonicznie maja sim :roll:

Nie wiesz nie mów USA i kanada nie ma simwogóle (może i ma ale nie wymienne )

Werewolf , nie ściemniaj.

Telefon zakupiony tam będzie działał, ale musi obsługiwać zakresy polskie - czyli 900 i 1800 (czasem są tam telefony TYLKO na 1900)

Wiesz ja sprzedaje ogólnie telefon więc się lepiej orientuje… ale jak sądzisz inaczej …

Ten telefon nie będzie tam działał, jest Ci potrzebny telefon 3 zakresowy, najlepiej 4 zakresowy, ale ten 2 jest tylko w nielicznych fonach. Pozoastaje Ci kupno 3 zakresowego :stuck_out_tongue: :lol: :wink: Nowsze 3 zakresówki same bedą się przestawiać (technika postępuje :smiley: )

Dzięki za odpowiedzi. I tak w ramach tego

to Kanada ma karty sim, i nie ma z nimi problemów, w każdej chwili można je wkładać i wykladać (na kanadyjskim telefonie sprawdzałem moją kartę sim). Tak więc pozostaje tylko kupno telefonu…