Przesyłanie danych do motoroli E398

(Tommekx) #1

Mam pytanie jakim programem moge przesłać róznorakie pliki do telefonu. Chodzi mi tu o gry, mp3, wideo itd.

(Yogi Fazzi) #2

można to zrobić bez jakiegoś specjalnego programu, możesz to zrobić metodą drag and drop (czyt. przeciągnij i upuść), z tym że filmiki musisz umieścić w folderze z filmikami, mp3 z folderze z muzą itd., ja robię tak od samego początku bo akurat też posiadam ten telefonik

jeśli jednak tak bardzo chcesz używać do tego programu to możesz pobawić się programem który był standardowo dołączony do tego telefonu, program nazywa się Motorola mp3 maker

(aju) #3

Jeśli chodzi Ci o przesyłanie danych na kartę pamięci - to normalnie w windowsie (telefon w stanie karta pamięci)

Jeśli o pamięć telefonu (modem/fax) to takimi programami jak P2kCommander , P2KTools - aby z nich korzystać nalezy mieć zainstalowane sterowniki od telefonu w systemie.

(Tommekx) #4

Probuje wysyłac za pomoca tych programow ale zawsze mi wyskakuje ze mam komorke nie podłaczona(choc tak nie jest). Oczywiscie mam rowniez zainstalowane sterowniki do motki

(aju) #5

art jak zainstalowac sterowniki od p2ktools.

Przed instalowaniem oczywiście usuń te obecne w systemie.

Ja instalowałem w podobny sposób ( pod xp z SP2 - tylko bez grzebania w rejestrze) i mi wszystko działa.

Jeśli masz win XP to zainstaluj SP2 - zapewnia lepsze działanie urządzeń pod USB

(Tommekx) #6

thx teraz juz wszystko działa :lol: