Przesyłanie danych w Nokii 6230

Witam! Posiadam Nokię 6230. Mam kilka pytań:

1.Czy da się wydłużyć czas nagrywania sekwencji wideo??(jeśli tak to jak?)

2.Gdzie zmienić wielkość czcionki w SMS-ach… (miałem wcześniej 6030 i tam jakoś łatwo zmieniłem, a tu nie mogę do tego dojść)

3.Czy kabelek, z Allegro za około 5zł będzie odpowiedni do przesyłania plików na komórkę, czy lepiej zaopatrzyć się w adapter Bluetooth?

4.Jaki soft potrzebny jest do przesyłania plików do komórki z kompa(oryginalny zgubiłem…)

Kabel starczy - jak masz kilka komórek z Bluetooth - to kup adapter Bluetooth

Nokia PC Suite

Dalej czekam na odpowiedzi na inne pytania…:stuck_out_tongue:

Czy adapter będzie sam znajdywał komórki? I czy on współpracuje z PC Suite??

Co do pierwszego pytania to maksymalny czas nagrywania sekwencji wideo wynosi 4 minuty i nie da go się wydłużyć.

A co do zmiany rozmiaru czcionki to wejdź w wiadomości>ustawienia wiadomości>inne ustawienia>rozmiar czcionki.

Hmm. Dzięki za odpowiedż. U mnie maksymalnu czas to 16 sekund…Nie wiem czemu piszesz , że 4 min. Moze masz inne ustawienia…

Komórka adaptery :]

Tak

Masz 16 sekund ponieważ masz mało pamięci wolnej w telefonie i dlatego pokazuje ci tylko tyle. A po drugie ustaw na maksymalny czas nagrywania: menu>media>kamera>ustawienia>długość wideoklipu.

Dzięki pcz_07 podziałało:P A co do kabelka to mam w domu nokie e50 i do niej dołączony był kabelek pasujący do 6230 :slight_smile: Mam teraz jedynie dylemat czy warto kupować te obudowy z allegro za kooło 20zł Rzekomo oryginały…

Nie kupuj. Ja kupiłem i teraz muszę znowu kupić. Ale teraz kupie za 40zł. Bo za te 20zł to szkoda gadać. Po pierwszym dniu obudowa zaczyna się ścierać a klawiatura to już porażka. Lepiej się stracić trochę, ale chociaż wiesz za co.

Znaczy za 40 gdzie ?? Na alegro czy w sklepie?

Takie za 17 zł

I takie za prawie 40

Na allegro za około 40zł. można kupić już coś sensownego.

Mam kolejny problem… Mam kabel oryginalny Nokia CA-53. Zainstalowałem Nokia PC Suite i podłączyłem kablem komore do kompa. I tu lipa… wyskakuje, że brakuje jakiegoś pliku, i żeby podać żródło skąd go zainstalować… płyta cały czas w napędzie a na niej nie ma pliku… Nie da się ustanowić połączenia… POMOCY! !!

Ja mam jeszcze gorszy problem. Posiadam oryginalny kabel ale PC Suite nie chce mi wykryć wogóle telefonu.

Po prostu używam innego programu - MobiMB Mobile Media Browser :mrgreen:

pcz-to samo napisałem/ten sam problem …

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 21:14

A jakieś inne znasz, bo ten trochę ubogi, Nie obsługuje mojego kabla

Nie obsługuje? Dziwne wydawało mi się że obsługuje. Fakt że ja mam DKU-2.

Innym programem to może być: Oxygen Phone Manager II lub MOBILedit! 2.0.0

Spróbuj może któryś wykryje.

ok już zrobiłem… udało sie połączyłem się… :stuck_out_tongue_winking_eye: