Przesyłanie obrazu

witam

jestem początkujacym użytkownikiem kompa dlatego proszę was o wyjaśnienie mi kwestii czy można przesłać obraz z kamery inernetowej (pracuje pod win98) za pomocą modemu do drugiego kompa (pracuje pod xp).ewentualnie czy istnieje możliwość automatycznego przesyłu obrazu zaraz po starcie systemu to znaczy uruchamiam kompa i odrazu startuje kamera i chcę odbierac obraz z tej kamery na innym kompie (bez sieci lan).mam niesfornego brajdaka , który jak jetem w pracy robi z mojego pomieszczonka istne pole bitwy. po takiej wizycie zawsze czegoś brakuje lub jest połamane dlatego chciałbym mieć podgląd mej norki i jak było by coś nie tak to bym odrazu mógł do niego zadzwonić i opitolić

serdecznie pozdrawim i proszę o wyrozumiałość

Za pomocą modemu chcesz przesyłać na bieżąco przez jak mniemam conajmniej kilka godzin? :? Stać cię na to?

Zresztą chyba łatwiej, taniej i skuteczniej jest dorobić zamek do drzwi. Nie jest to wprawdzie rozwiązanie problemu z kamerą, ale brajdaka (cokolwiek to jest :o ) powinno powstrzymać. :smiley:

A czemu nie włączysz kamerki i nie nagrasz obrazu z niej na kompa na którym jest. Potem sobie odtworzysz ten film i będzie wszysko jasne, a napewno zaoszczędzisz kupe kasy :smiley:

To o co pytasz jest mozliwe .

http://www.internetstandard.com.pl/ftp/ … 202.0.html

Może dlatego:

Program od kamery i nonitoringu przeciągasz do folderu autostart( jesli program sam nie posiada takiej funkcji) ) i już masz włączone przy starcie systemu.