Przeszukiwanie folderów zamiast otwarcia

(Lord Yabol) #1

Ostatnio postanowiłem zmienić wygląd kompa głównie pulpitu.

Zmieniłem styl teraz pora na ikony np. Mojego komputera czy Moich dokumentów.

Wszystko ładnie gładko ale po tej akcji gdy klikam dwukrotnie na ikonę jakiegokolwiek folderu czy ikony dysku twardego zamiast normalnie po ludzku się otworzyć włącza się opcja wyszukaj.

Próbowałem zmenić to: Narzędzia->Opcje folderów->Typy plików.

I nic nie dało się zrobić.

(Krzysieknd2) #2

czy bez zmieniania ikonek (tzn. sam styl) jest wszystko ok ??

(Winnipool) #3

Jaki system? Jezeli to Win98 to pomoze przywrócenie rejestru. Przy uruchamianiu dajesz F8, wybierasz uruchomienie wiersza polecen, wpisujesz scanreg i tam wybierasz plik z data sprzed wystapienia problemu.

(Winnipool) #4

Detektywie jezeli jest róznica pomiedzy przywracaniem systemu, a rejestru to moze i nie mozna w win98 przywrocic systemu. Jezeli chodzi o rejestr to sie mylisz. Win98, jezeli sie nie myle to codziennie, robi kopie zapasowa rejestru, ktora mozna odtworzyc w sposob podany w moim poprzednim poscie.

(El Presidento) #5

Niestety tez tak mi sie kiedys stalo ale ja to robielm StyleXP musialem niestety te ikonki pousuwac i przywrócic domyslne zadzialalo :x

(lazikar) #6

Czytaj ze zrozumieniem.

Post Kosz.

(Lord Yabol) #7

jeśli chodzi ow indowsa jest to XP.

A czy przywrócenie domyśle zadziała, zobaczę...

jest jedna możliwość.....

W Opcje folderó->typy plików->i właśnie folder plików mogę ustawić funkcję open ale muszę znaleźć program mogący otwierać foldery.

bo gdy chcę dodać nową funkcję muszę wpisać jej nazwę i program pełniący funkcję otwierającą.

a i aplikację otwierajacą dyski także potrzebuję.

bo noramalnie kazdy z nas ma opcję open ale ustawiła mi się na find

teraz należy tak zrobić aby była z powrotem na open.

Czy ktoś temu podoła?