Przetłumaczenie Angielskiego

Nie znam się dobrze na Angielskim, a translatory tłumaczą tak, że nie wiem o co chodzi dokładnie. To więc mam do was prośbę abyście mi dokładnie przetłumaczyli ten email.

I am glad to hear you have taken an interest in our AboveUltimate SA:MP server and our clan! We do have some rules that you must follow prior to you being considered to join the AboveUltimate clan. I have supplied you with the information on how to join. This same information and much more is on the gta clan page.

I to

To join AU you must be active within the server and signed up for our site http://aboveultimate.com/ Admins will recognize you and will give you the option to join AU. You can ask any admin to join AU, but if they know you are not active and not signed up for this site then you will be refused on spot and will have to try at a later time.

Z góry dzięki. Pozdrawiam :slight_smile:

1:

Jestem szczęśliwy słysząc, że zainteresowałeś się naszym klanem i serwerem w SA:MP AboveUltimate. Mamy kilka zasad których musisz przestrzegać abyśmy mogli rozważać twoje przyjęcie do klanu AboveUltimate. Wysłałem ci wszystkie niezbędne informacje, jak dołączyć do klanu. Te informacje jak i dużo więcej znajdziesz na naszej stronie.

2:

Żeby dołączyć do AU musisz być cześtym gościem na naszym serwerze i być zarejestrowanym na http://aboveultimate.com/ Admini dadzą ci możliwość dołączenia do klanu AU. Możesz poprosić dowolnego admina o dołączenie do klanu, jeżeli jednak nie grasz na naszym serwerze i nie jesteś zarejestrowany na stronie twoja prośba zostanie odrzucona i będziesz musiał spróbować później.

Dzięki :slight_smile: