Przetransferowanie domeny

Czesc, mam zamiar kupic domene .info na ovh (http://www.ovh.com/pl/ordering/sign_up.cgi

Wpisuję swoją nazwę, wybieram domenę .info, klikam szukaj. Pokazuje mi się napis: “Domena jest już zarejestrowana i dostępna jedynie za zgodą obecnego właściciela”. No dobra, klikam Etap 2. Tam wybieram tylko “przenieś domenę” (hosting juz mam) i klikam “kolejny etap zamówienia”. Pojawia się Transfer domeny .info - 1 rok i że brutto do zapłacenia (oczywiście, jeśli się zdecyduję) 5.25 PLN.

Oferta bardzo mnie interesuję, tylko jestem ciekaw, czy nie ma zadnych “kruczków”, ktoś korzysta z usług ovh? Trochę niepokoi mnie ten “transfer domeny”. Z góry dzięki za rady i odpowiedzi.

mam wykupione w OVH dwie domeny .pl i wszystko caly czas bardzo ladnie chodzi… “kruczkow” zadnych nie ma :slight_smile:

tak dla sprostowania:

Powiedz, czy ta zajęta domena jest Twoja ? (kupowałeś gdzie indziej ?)

Bo jak nie Twoja to Ciebie ta opcja nie dotyczy i musisz wybrać inną nazwę ;]

Domena jest po prostu zajęta musisz wybrać inną…jeżeli bardzo Ci zależy to musisz pogadać z właściecielem domeny może Ci ją sprzeda

Kurcze, szkoda… domena posiada własciciela, ale jest nim jakaś niemiecka firma hostingowa… ale będę wiedział na przyszłość :wink: