Przewijacz spod środkowego przycisku myszki wyłącza się, gdy kursor wyjedzie poza obszar strony - Opera

Tak jak w temacie - kiedy tylko kursor znajdzie się poza obszarem strony, przewijak się wyłącza, a przewijanie się zatrzymuje, Można coś na to poradzić? Nie sądzę, żeby był to problem Opery, bowiem na innym komputerze tak się nie dzieje

W sensie że nie działa ci np. na suwaku rolka myszy?

"Przetestować możesz scrollowanie nieaktywnego okna na obszarze na którym nie działa:






Np. na pasku adresu / zakładek to nawet Firefox nie przewija standardowo strony.


Jeszcze między komputerami możesz przenieść profile opery - by wykluczyć ustawienia.

Miałem na myśli to kółeczko, załączające się po wciśnięciu środkowego przycisku myszki (tj rolki). Wówczas można przewijać stronę, wyłącznie poruszając kursorem - o ile na takim Edge mogę swobodnie tego używać, przesuwając kursor na paski, to w Operze mi się to wtedy wyłącza, co jest dość irytujące. Na innym komputerze ten problem nie występuje - zasięgając porad, dowiedziałem się, że ludzie mają takie problemy z Chrome, zaś - z rzeczoną Operą - akurat nie.

Przekopiuj ten folder np. do moich dokumentów / na inną partycje i usuń go w oryginalnej lokalizacji.
Opera musi być zamknięta przed rozpoczęciem kopiowania.

Potem uruchom Operę, przetestuj scroll po kliknięciu myszy i najwyżej dokopiuj zapisane hasła / zakładki, doinstaluj dodatki i zmień niestandardowe ustawnienia.


Jakby nie działało tu usuń świeżo utworzony profil Opery w tamtej lokalizacji i wgraj stary w całości.


Jakby w niej działało to bym przeinstalował przeglądarkę.

1 polubienie