Przewijanie w górę zamiast na dół


(Matt90pl) #1

Mam problem z przewijaniem stron, jak przewijam kółkiem to kręcąc w dół strona się normalnie przesuwa i nagle się przesuwa o kilka linijek w górę, tak samo jest w drugą stronę. Nie jest to chyba wina myszki bo podłączyłem drugą i dzieje się tak samo. Co może być nie tak?


(pdjemba) #2

Gdybyś nie napisał, że z drugim gryzoniem jest tak samo, to stwierdził bym, że coś jest nie tak z rolerkiem. Mam mysz Tracera i już raz korzystałem z gwarancji, właśnie z identycznego powodu jak opisałeś. Od tamtego momentu spokój (na szczęście:). Hmm… Może coś nie tak z przeglądarką internetową / pdf? Napisz, to może inni będą mieć jakieś pomysły. Pozdrawiam

Przypomniałem sobie, że kiedyś działo mi się tak samo ale przewijając tekst gestem, na touchpadzie. Nic z tym nie zrobiłem i samo przeszło. Może jakaś aktualizacja w międzyczasie się zainstalowała? Nie wiem…


(Matt90pl) #3

Dzieje się w przeglądarce i w PDF’ach, obecnie mam Chrome a wcześniej w FireFoxie też tak było. Aktualizowałem dzisiaj sterownik i nic to nie pomogło… Czy może to być wina systemu, czy o co tu chodzi?


(pdjemba) #4

No chyba, że to wina jakiegoś szkodnika w systemie. Niektórzy na innych forach uważają, że przyczyną mogą być też instalowane w przeglądarce rozszerzenia. Może wklej logi to ktoś, kto się zna sprawdzi. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.