Przez antywirus comodo nie cmam glosy w glosnikach

Witam

Zainstalowalem dzisiaj antywirus “comodo” aby go przetestowac czy jest rzeczywiscie lepszy od nod’a.

Nod po skanowaniu wykrył 2 zagrozenia a comodo az 55 o_0 i gdy wyleczyl te 55 zagrozen , nie mam glosu :frowning: Prosze o pomoc

Pytanie co dokładnie zostało uznane za zagrożenie. Każdy antywirus może generować komunikaty tzw. false-positive, czyli coś co nie jest zagrożeniem zostaje uznane za zagrożenie. To na użytkowniku leży odpowiedzialność, żeby z głową postępować z wykrytymi zagrożeniami. Możliwe, że ten temat trzeba będzie przenieść do działu Bezpieczeństwo, żeby zajęli się nim spece od wirusów itp. Ale, żeby coś więcej powiedzieć będziesz musiał wkleić screenshot. Przejdź w Comodo do zakładki Antywirus i tam kliknij Pokaż zdarzenia antywirusa. Otworzy się małe okienko, na którym kliknij na przycisk Więcej…. Otworzy się nowe okienko i z tego okienka zrób screenshot wszystkich tych 55 zdarzeń.

Przy całym szacunku dla Comodo Firewall (sam używam) osobiście odradzam Comodo Antyvirus - ja jadę na Avira Antyvirus i taki układ mi odpowiada, a to że Comodo AV generuje dużo false-positive to już czytałem nie raz. Zmień antyvira, zainstaluj sterowniki do dźwięku jeszcze raz i powinno ruszyć. Oczywiście tak czy siak prześlij screena tych domniemanych wirusów na dział bezpieczeństwa bo ostrożności nigdy za wiele.

Ledi , proszę poprawić wiadomość: tak aby była zrozumiała; ponadto na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Stosujesz opcję EDYTUJ.

Co do braku dźwięku odinstaluj i ponownie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej.