Przy kazdym starcie scandisk, niedawno problem z dyskiem

Podejrzewam, ze mój komp ma “gości”. Jak w temacie przy kazdym starcie systemu robi się scandisk, ale jakis inny niż zwykle, potem zazwyczaj lecz nie zawsze robi sie normalne skanowanie dysku C:. niedawno problem z dyskiem D: pokazała się chmurka że “nieprawidłowy system plików na dysku D:. Uruchom program CHKDSK” (pisałem to z głowy) Wchodzę na dysk D a tam tylko jeden plik:/ uruchomiłem kompa ponownie, zrobił scana jeszcze innego niz na zdjeciu, coś tam ze naprawia błedy w systemie plików. Potem juz było ok. i jeszcze czasem uruchamia sie proces Helpsvc ktory zżera 100% procka wiec go zamykam.

Oba logi czyste.

Rozwiązanie problemu polegającego na uruchamianiu scandiska przy każdym uruchomieniu systemu znajdziesz w tym temacie: KLIK. Natomiast kilku ciekawych informacji o procesie helpsvc.exe dowiedz się z TGEO tematu.

Dodam, że system może Ci również w znacznym stopniu spowalniać Diskeeper. Jest program zużywający bardzo wiele zasobów komputera tym samym powodując jego wolniejsze działanie.

BTW. Czy masz jeszcze SolidConverterPDF w głównym pasku narzędziowym lub jako opcja w menu Narzędzia w przeglądarce Internet Explorer? Jeśli nie to usuń poniżej przedstawiony wpis:

scandisk - pomogło :slight_smile:

helpsvc.exe - pomogło :slight_smile:

spowalniać ale chyba jak działa a nie jesli tylko jest zainstalowany tak?

co do SolidConverterPDF to nie używam IE więc moge zafixować?

zafixuj.