Przy pierwszych uruchomianiach Aero nie działa

(michel666pl) #1

Witam.

Posiadam Windows 7 Ultimate 32bit. Od pewnego czasu, przy pierwszym uruchomieniu po dłużej bezczynności komputera Aero nie działa + otrzymuję te komunikaty

59511063.jpg

(Reksio009) #2

Zobacz do dzienników zdarzeń (start - uruchom - eventvwr.msc) jakie błędy tam są?

(Serwis Komputery) #3

napisz które usługi na jaki tryb poprzełączałeś bo nie znam na pamięć standartowych ustawień wszystkich usług,pewnie chodzi o usługę powiadamiania...... wyłącz i włącz tą usługę

(michel666pl) #4

Przy następnym uruchamianiu z błędami spiszę, bo teraz musiałbym się dokopać do nich.

Żebym pamiętał to bym próbował przywracać tak jak było. Zrobiłem jak poleciłeś, zobaczymy czy pomoże. Czy to może mieć związek z brakującym Aero i wolnym uruchamianiem się i wyłączaniem?

(Serwis Komputery) #5

jaka to jest wersja 7 ?

-- Dodane 10.02.2010 (Śr) 22:41 --

dobra,juz zauwazyłem ,tu masz plik .reg http://www.przeklej.pl/plik/resetowanie ... 09h9api2mv ,kliknij na niego dwa razy i dodaj do rejestru,potem zrestartuj kompa,usługi wrócą do ustawień standartowych

(michel666pl) #6

Włączyłem komputer po Waszych poradach, nadal niestety nie widać większej poprawy.

Jedynie tu widzę zmianę

Przy tym uruchomieniu błędów nie ma, są tylko ostrzeżenia.

Błąd był jeden, gdy go wczoraj wieczorem wyłączałem, w kategorii Aplikacja

Dzisiejsze:

w Aplikacja, jedno ostrzeżenie

W System, dwa ostrzeżenia:

oraz

Mam nadzieję, że może to pomoże w diagnozie. Z góry dziękuję za dalszą pomoc.

(Piotrkijak) #7

Spróbuj przywracania systemu. http://www.vista.pl/artykuly/11250_przy ... vista.html Instrukcja jest dla Visty, ale w Siódemce jest tak samo. Jeżeli to nie pomoże, no to moim zdaniem uratuje Cię wyłącznie reinstalacja systemu.

(michel666pl) #8

Ostatni punkt przywracania mam z przedwczoraj,a problem istnieje dłużej, więc to chyba nie pomoże. Może jednak uda mi się uniknąć formata? W końcu system stoi dopiero troszkę ponad miesiąc.