Przy uruchamianiu

Mam taki problem , przy uruchamianiu kompa wyskakuje mi tak jak niektorym ze do wyboru jest windows xp lub windows xp , dalej sa napisy ze aby wybrac nacisnij enter , i wybrany system zostanie uruchomiony za: , aby to przyspieszyc nelazy kliknac enter, tak tam pisze a gdy to robie nie ma zadnej reakcji , “rozwiazywanie problemow i zaawansowane … F8” po kliknieciu F8 rowniez sie nic nie pojawia :confused: Wie ktos w czym rzecz?

PPM na mój komp > właściwości > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie > ustawienia > edytuj i wklej tutaj ten kod.

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect

więc?

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

Jak rozumiem, to ten domyślny system jest uszkodzony? Czyli ma zostać dolny? Jak, tak to wklej to co podałem.

ma zostac ten co sie uruchamia po tych 30 sekundach . a jak zmienie timeout na 2 naprzyklad to mi sie uruchomi po 2 sekundach?

Czyli wklej to:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

Tak

dobra to zrobie tak , bo to co cosik podal wkleilem i nic nie daje :stuck_out_tongue:

Mati$ , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif