Przy włączonej karcie fi-wi praca kompa 70-90%

Witam mam problem z karta Fi-wi(wtykana pod usb z antenka).W momencie kiedy karta jest włączona procek pracuje nawet na 90% mimo ze nie ma włączonych żadnych aplikacji.Karta zainstalowana poprawnie.Podobny problem miałem z bluetooth.Oczywiście net chodzi tylko na załączonej aplikacji.Karte sprawdzałem na innym kompie i było wszystko oki.Gdzie jest problem?

Mój zestaw:

core2duo

2gb ram

grafika radeon 7600gt

Płyta Evga nForce 650i Ultra

Jeżeli bluetooth też był na usb i powodował takie same problemy to pewnie masz coś nie tak z USB. Zainstalowałeś prawidłowo wszystkie stery do płyty głównej?

Wi-Fi a nie fi-wi. Coś wyskakuje? Jakiś błąd? Sterowniki zainstalowane?

Stery do płyty zainstalowane,ale na wszelki wypadek ściągam nowe.Drukarki też pod USB i nie ma problemu.Aha Windows XP Pro z SP2.Nic nie wyskakuje

Nie mogę się dostać do połączeń sieciowych,bo cały panel sterowania się zawiesza.

To pewnie masz jakiś syf, zajrzyj do działu bezpieczeństwo i logi Hijack…

i umieść tam odpowiedniego posta z logami

Neta na tym kompie mam od wczoraj,na dodatek przeskanowałem F-secure

i nic.A więc to musi być przyczyna sprzętowa. :frowning: Nowe stery do płyty nie pomogły.

Gelo2104 to że masz neta od 24 godzin nie znaczy że nie mogłes nałapać pełno syfu, jeżeli nie zainstalowałeś od razu firewalla i antywira to możesz mieć jakiś syf, więc lepiej sprawdź bo nie zaszkodzi