Przy zainstalowanym i włączonym KIS2010 nie działa YouTube

Witam. Mam taki problem, że nie otwiera mi się YT, gdy jest zainstalowany i włączony pakiet Kaspersky Internet Security 2010. Wygląda to w ten sposób, że po połączeniu z internetem (neostrada) otwieram stronę YT, mogę ją przeglądać, ale gdy odtworzę jakiś filmik (albo nawet zacznę jakiś odtwarzać) i zamknę YT, to już 2 raz na YT nie wejdę. Cały czas niby się otwiera, jest wczytywanie, ale nigdy do końca się nie otworzy. System to Windows7 Ultimate 64 bit (na XP SP3 32 bit też się tak działo przy KIS). Tak się dzieję na każdej przeglądarce, Firefox, IE8, Opera. Domyślam się, że może chodzić o firewall w KIS, ale nie mam pojęcia jak go skonfigurować dobrze, aby YT normalnie działało. Z góry dziękuję za pomoc.

Na jednym kompie mam Viste a na drugim XP SP3 oraz IE8 i nie mam żadnych problemów z KIS 2010. Zrobiłem tak jak Ty z You Tube zero problemów, otwieram, zamykam, do woli i za kazdym razem odtwarza film.

Masz domyślne ustawienia KIS2010?

Nie, mam ustawienia na max. ochronę. i mam KISa 2010 9.0.0.736 PL.

Czyli masz wersję, którą ja mam z podobnymi ustawieniami. Spotkał się ktoś z takim problemem?

http://forum.kaspersky.com/index.php?sh … 22537&st=0 - nie tylko ja mam z tym problem. Przy wyłączonym blokowaniu banerów, również się tak dzieje.