Przyciemniajacy się ekran w laptopie

Witam, od wczoraj mam problem z przyciemniajacym się samowolnie ekranem laptopa, tylko,że nie wiem dlaczego tak się dzieje ponieważ wartości wyłączania i przyciemniania są ustawione na 0 w ustawieniach wszystkie sterowniki graficzne są zainstalowane, dodam jeszcze, że podczas uruchamiania systemu ekran jest delikatnie czerwony po czym system się uruchamia i wszystko wraca do normy. Jedyne co mogę zrobić to uśpić laptopa włączyć go spowrotem ale dosłownie po 2 sekundach przyciemnia się tak mocno, że dopiero pod odpowiednim kątem można cokolwiek “zobaczyć” bardzo proszę o jakieś rady,pozdrawiam! :slight_smile:

Witaj na forum. Model laptopa to jakaś duża tajemnica? Laptop jest na gwaracji? Na 99% laptop do naprawy: padł inwerter/świetlówki, lub układ graficzny (stawiam na inwerter). Jak to jakiś popularny model, to może naprawa nie będzie jakaś bardzo droga.

Laptop od Asusa x52j,po gwarancji juz dawno laptop ma z 4 lata już czyli najlepiej dać do naprawy? Czy nie jest już tego wart? Ogólnie gdyby nie to działał bez szwanku żadnego wszystko było w porządku, dziękuję bardzo za udzielenie odpowiedzi 

Mam samochód Ford i coś się w nim psuje. Czy jest warty naprawy? :wink: Poważnie nie możesz podać modelu laptopa? Pod spodem jest naklejka, czasem też na przodzie obudowy jest napisany dokładny model.

Juz edytowane model x52j :wink:

Pamiętasz jaki może procesor? Core i5-430M? Ile pamięci RAM? Nadal fajny sprzęt. A jak laptop się zachowuje po samym włączeniu? Napisy wyraźnie się pokazują, czy też przyciemnione?

Dobra tak podłączyłem go do tv wiec grafa siedzi okej czyli coś z interpretowaniem kolorów musi mu nie grać,podłączony do tv działa idealnie teraz, a sprzęcik tak się prezentuje: CPU 2,0 GHz ram 3GB dysk standard. A co do zachowania to było tak,że logo Asusa się pokazywało było już pełno czerwieni na monitorze i tak do uruchomienia systemu, po czym system się uruchomił i kolory nagle grały wszystko było okej :slight_smile: a co do gier to się sprawdza naprawdę na przykład League Of Legends śmiga na stałych 80 fpsach :slight_smile: