Przycinające się filmy na youtube - co może być przyczyną?


(Zio) #1

Witam,

Mam problem z przycinającymi się filmikami na youtube oraz innych tego typu serwisach. Przeczytałem tutaj na forum kilka podobnych tematów ale nic ciekawego się nie dowiedziałem co by pomogło pomoc. Sprawa wygląda tak czy to na przeglądarce Firefox wersja 3.5.4 czy na operze wersja 10.00 filmiki się rwią tzn przez chwile płynnie za chwilę spowolnienie i tak w kółko nawet jak film jest w 100% załadowany i towarzyszy temu na obu przeglądarkach użycie procesora w granicach 90-100 %. Flash player najnowszy 10.0.32.18 ale wydaje się że on musi takie problemy powodować bo gdy oglądam filmiki w programie IPLA wszystko chodzi bez najmniejszego zacięcia. Już uprzedzam nie jest to wina śmieci na kompie wirusów zrąbanego rejestru itp komputer wyczyszczony ze śmieci typy temp cookies pamięć podręczna przeglądarek itd. Dysk zdefragmentowany, zbędne wpisy rejestru usunięte poprzez jv16 PowerTools. Wirusów brak przeskanowany komputer programami: KIS 2009, Malwarebytes' Anti-Malware, SUPERAntiSpyware Free Edition, Dr.Web CureIt!,Spybot - Search & Destroy i brak jakichkolwiek wirusów. Mam windows xp+sp3 i wykonaną optymalizacje systemu. Net 2mb. Kiedyś wszystko chodziło sprawnie. Nie wiem może ten nowy flash jest daremny i zainstaluje starszą wersję może coś to pomorze. Mam jeszcze zainstalowany Adobe Shockwave Player 11.5. Acha żeby nie było nie jasności ze startem systemu nic nie startuje jest czysty autostart i żaden antywirus nie pracuje w tle tylko używane są do skanowania. Co do przeglądarek i flash playera były odinstalowane za pomocą Total Uninstall czyli bardzo dokładnie potem nowa czysta instalacja żadnych efektów.


(Djzon) #2

Nie polecam instalowania Flash Playera jako uruchom i instalacja. Zalecana jest instalacja tylko pluginu flasha do konkretnej przeglądarki. Zrób tak najpierw odinstaluj co masz Flash Playera, ShockWawe itp. póżniej uruchamiasz np. Firefox wchodzisz np. na Youtube włanczasz jakiś filmik ..zapyta Cię czy zainstalować dodatek , klikasz zgadzasz się i już powinno śmigać u mnie tak było i pomogło.


(Zio) #3

Jeśli mowa o flashu do konkretnej przeglądarki to dla opery i firefoxa jest takim sam tylko do ie jest inny, ale sprawdziłem taką instalacje i bez rezultatów.


(Danielm86) #4

dezives , sterowniki do karty graficznej jaki i płyty głównej zainstalowane?


(Zio) #5

oczywiście, spróbuje przeinstalować może coś to da. Zainstalowałem starego flasha wersja 9 coś tam dokładnie wersji teraz nie pamiętam ale też to nie przyniosło rezultatu. Spróbuje jeszcze odpalić jakieś distro linuxa live cd i zobaczę.