Przycinanie gier

Przycinaja mi sie gry np. Far Cry 3, nowy most wanted, assasin III Nie wiem co moze byc tego przyczyna

jaka masz karte grafiki, procesor ?

Procesor AMD Athlon IIX4 640 Processor (4 CPUs) 3.00 GHz

Karta Graficzna ATI Radeon HD 5570 series

o to chodziło nie wiem czy podałem dokładnie bo spisywałem z własciwosci mojego komputera bo nie wiem jak dokładniej sprawdzic

Procesor słaby i karta słaba.

Nie wiem o co chodzi? Z takim sprzętem powinno śmigać.

Ja mam procka Athlon 3800-2X2 grafika GF-9600GT 512 i 2GB 400 pamięci operacyjnej AC III nie powiem że mi się nie przycina no bardziej spowalnia.No ale gram na normalnych detalach bo ślepy jeszcze nie jestem i nie muszę grać na maksymalnych, Dziwne jakoś wszystko widzę i nie muszę widzieć jak mrówki lezą w trawie.

no moze z assasinem nie jest źle a le gorzej z far cry 3 a komputer ma od roku

No ale na minimum powinno mu iść bez przycięć :lol:

Ja na minimalnych nie gram na średnich a różnica między naszymi kompami to niebo a ziemia chyba że 4X3GH to to samo co 2X2 :roll: :wink:

Nie grałem jeszcze w FC III bo jestem zajęty AC III ale już go mam na później.

sprobuje ustawic na nizsze wymagania a mam jeszcze jeden problem z aplikacjami i programami od jakiegos czasu gdy je właczam to wyskakuje ze program przestał działac i musi zostac zamknięty

Chcesz to możesz podac logi OTL w dziale bezpieczeństwo, to Ci fachowcy sprawdzą czy nie masz zbędnego syfu w systemie

instrukcja: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

wisnia656 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość w ustawieniach ekranu gry.