Przycinanie grafiki na Metin 2

Witam wszystkich mam taki problem są dwa komputery laptop i stacjonarny , po włączeniu gry Metin 2 na laptopie wszystko śmiga a już na stacjonarnym przycina się . Dokładnie to przycina się grafika bo muzykę słychać cały czas , czy to moze być wina sterowników karty graficznej? Obydwa komputery podłączone przewodami z ruterem czy ktoś ma podobny problem i jak go rozwiązać ?

Grafika z gier przycina się z powodu grafiki co ma sytuacja pc do lapa ? ;p

To dlaczego na laptopie gra szybciej sie ładuje i nie zacina grafika? pomimo że komputer jest słabszy.

Na stacjonarnym dużo dłuzej się ładuje i podczas gry przycina się a komputer ma jakieś 5miesięcy i jest już wmiarę . Obydwa podłączone do jednego rutera więc prędkość netu powinna być taka sama na obydwu kompach

Internet nie ma nic do ścin grafiki. Jak miałbyś słabego neta to miałbyś lagi ;p

Podaj specyfikację obu kompów.

Ten co przycina

Grafika Nvidia geforce GTS 250 Procesor AMD Athlon X4 620

Tego drugiego nie pamiętam wyślę pużniej

A możesz opisać mi co to są te lagi

Ten laptop co działa poprawnie to Acer 5220 jeśli to coś pomoże ( przecierz to stary model)

Lagi to wolne przesyłanie danych przez twoje łącze co powoduje dc na większych spotach czy sytuacje gdy bijesz moby one nie obrywają i nagle giniesz mimo iż hp ci nie spada. Inni gracze widzą cię w tym samym miejscu jak byłbyś afk mimo iż ty normalnie grasz.

Na tej grafice powinieneś pograć jednak jest ona stosunkowo słaba. Spróbuj reinstala gry, czyszczenia rejestru ccleanerem i defragmentacji dysku.

Dziwne że grafika słaba a sprzedawca tak zachwalał ten komputer ( rąbneli mnie w rogi) , na starym kompie nie chodziła fifa 09 a na tym już działa to chyba nie jest aż tak tragicznie . Miałem zamiar pobrać nowsze kodeki do tej grafiki bo w tej chwili to mam 6.14.11 9107 ale na końcu pobierania występował jakiś problem może sprubuję dzisiaj .

a jaki procesor ?

AMD Athlon *4 620

cztery rdzenie