Przycinanie i trzeszczenie OGM i OGG

Mam paczkę kodeków k-lite codec pack i jak otwieram film za pomocą media player classic albo Windows to się zacina głos a film klatkuje to samo jest z dźwiękiem tylko tam trzeszczy i przerywa. Z innymi filami nie mam takich problemów nawet z filmami full hd. a aimp normalnie odtwarza ogg to nie wiem gdzieś w k-lite codec packa leży problem.

instalujesz paczkę w trybie Custom czy instalujesz wszystko co popdadnie i myslisz jakoś to będzie?? :lol:

Instaluje wszystko. I coś to wniosło ?

To już sobie odpowiedziałeś. Zawsz i wszystko instalujemy w trybie Custom. Nie instaluj ffdshow.

Czyli mam odznaczać wszędzie ffdshow i dać inne ? Bo jak biorę custom selection to domyślnie jest zaznaczony ffdshow. A co mam zaznaczyć przy “other audio/video formats [ffdshow]” ? Haali czy gabbest lepszy ?

ffdshow jest do wszystkiego a jak widaomo co jest do wszystkiego jest do niczego. Poza tym instalowany jest domyslnie i DivX i ffdshow i inne kodeki, które się ze sobą gryza. Na dodatek ffdshow ma kiepską jakośc obrazu. Nie ma to jak DivX

Ja uzywam Haali i nie ma problemów.

A czy wiesz gdzie mogę pobrać w miarę mały plik .ogm taki sample bo na google to nie znajduje małych. Tera nie odtwarza mi VP6 H.263