Przycinanie obrazu

(Edward39) #1

Witam. Jak nie trafiłem w odpowiedni temat to proszę nie usuwać tego tematu. Mam pewien problem. Z reinstalowałem system z 2 tygodnie temu. Po tej formatce zaczął przycinać się obraz podczas oglądania filmów i grania w gry. Komputer jest dość nowy i prawie każda gra powinna odpalić na pełnych detalach. Sterowniki już próbowałem te co były w zestawie i te ze strony nvidii i ze strony producenta. Nie wiem co mam dalej robić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

(Swiatwo) #2
  1. O jakim systemie rozmawiamy? (+ jaki sp)

2. Podaj dokładną konfigurację swojego sprzętu (wraz z marką i mocą zasilacza) - może ci się przydać program Everest

3. Wstaw na serwer np. fotosik screena (i podaj tu linka) z menedżera urządzeń z otwartą zakładką kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej oraz kontroler urządzeń audio, video i gier.

(O P Z) #3

Zainstaluj kodeki ffdshow i real alternative, a ponadto najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz najnowszego directa (dla twojego systemu) i powinno być wszystko OK.

(Edward39) #4

1.Windows Xp SP 3

1. GeForce 8800GTX, Intel Core2 Duo E6750 2,66GHz, 4GB RAM (widzi 3,5GB), płyta główna- EP35C-DS3R, zasilacz- Chieftec 550W

-- Dodane 30.01.2009 (Pt) 2:58 --

A po za tym gdy zrobiłem przywrócenie systemu i usunąłem gry filmy lecą w bardzo dobrze, lecz gdy już zainstaluje jakąś grę to i gra przycina i filmy. :frowning:

Pozdrawiam