Przycinanie się dzwięku podzczas pracy w tle

Witam wszystkich zainteresowanych moim problemem . Otóż od tygodnia czasu mam problem z płynnością na moim kompie podczas jakiejkolwiek pracy dzwięk mi się zacina ogólnie komp dostał jakiegoś muła nie wiem co mu jest zrobiłem mu formata 2razy i nic nie pomogło .Moje parametry to

Płyta główna :Gigabyte GA-945P-S3

Procesor: Intel Dual Core 2.80 l2 2mb

Karta graficzna : GeForce 7600 Gs 256Mb\128

Dysk: Segate Barracuda 320 Gb 7200 rpm

Ram: Gail 2Gb dual chanel czyli 4Gb 800mhz

Zasilacz pewnie tracer 400w

Chciałby jeszcze dodać że komputer został złożony przeze mnie i śmigał płynnie przez prawie 2 lata aż do teraz nie wiem co jest grane. Ładownie xp i innych programów wymaga teraz wiecej dużo wiecej czasu . Bardzo proszę o pomoc! !!

Najnowsze sterowniki to płyty głównej itp. zainstalowane pewnie. Sprawdź może temperatury, sprawdź procesy które obciążają Ci procesor.

Temperatura procka 22 do 40 stopni w stesie ma od 37 do 42 w stresie najnowsze sterowniki juz zaisntalowałem i nic to nie zmieniło poza tym system jest nowo postawiony

Zasiła jak dla mnie to do wymiany.Tylko sobie kompa walisz używając badziewnego zasilacza.Może to przez to.

Daj screena z programu Everest Ultimate z zakładki Komputer->Czujnik. oraz podaj napięcia i temperatury jakie wskazuje Ci BIOS.

Przepraszamy, skończyło sie miejsce na załączniki jak mam dodać tutaj screena wyskakuje mi ze skonczyło sie miejsce na załączniki :cry: postaram się napisać

typ czujnika ITE IT8718f (ISA 290h)

typ czujnika procesora graficznego : Driver (NV-DRV)

Nazwa płyty głownej Giagbyte 945P-s3\945PL-S3

TEMPERATURY:

Procesor: 28

Procesor graficzny:40

WENTYLATOR:

Procesor 1107

Zasilacz 2885

Wartość napięć :

Napięci rdzenia procesora 1.23 V zmiennne raz 1.25 raz 1.26

+3.3V =3.34V

+5 = 5.03V

DIMM = 1.82 V

A temperatury w biosie są zbliżone do tych które mam w xp