Przycinanie się filmów


(haker146) #1

Witam mam niemały problem np oglądaniem filmów na YouTube i Cinemak.pl. Posiadam łącze 1 MB w TP Mam livebox i jestem podłączony bezprzewodowo do niego pracuję na systemie Windows Seven Ultimate, program zabezpieczający to eset smart security 4. Próbowałem już wszystkich rozwiązać po oglądanie filmów z innej przeglądarki pracuję na Mozilla Firefox próbowałem oglądać filmy z internet explorera ale też przycinają i ciągle się buforują nie wiem co się dzieje kiedyś mogłem normalnie oglądać filmy z youtube i z Cinemak.pl ale teraz większość się przycina. Oglądałem już filmy na windows seven Ultimate i chodziły dobrze nie przycinały się. Nie wiem czy to problem z moim łączem czy z ustawieniami czy może tp coś naprawia Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję. :frowning: :frowning:


(Dawid Czernek) #2

Najprawdopodobniej jest to wada firewalla ESS,

wyłącz go i sprawdź jak będzie działał internet


(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(haker146) #4

Jest trochu lepiej ale dalej niektóre filmy na megavideo sie przycinają czy to złe ustawienie systemu a i jaki program zabezpieczający komputer poleciliście by mi na windows seven


(Mar Sikorski) #5

Odinstaluj całkiem Eseta i zainstaluj np. Kasperskiego.

Link (wersja 30-dniowa): http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-I ... 12472.html


(haker146) #6

Kasperskty podobno szcególnie wersja 2010 bardzo przymula


(Mar Sikorski) #7

Jeżeli Kaspersky Ci nie odpowiada, to zainstaluj inny pakiet. Kilka tego typu programów znajdziesz na vortalu dobreprogramy.pl.

Link: http://www.dobreprogramy.pl/Pakiety-zab ... ws,78.html