Przycinanie się gier na 8800GTS

Siemka. Ostatnio gram w TDU i Ghost Recon AW i czasami te gry potrafią zaciąć. Nie wiem od czego bo przecież karta dobra, ramu jak narazie starcza… Wydaje mi się, że to przez mój procesor. Jakbym wymienił na powiedzmy C2D E6320 to te gry nadal się będą przycinać?

Na pewno przez procesor proponuje wymienic

czyli mam rozumieć, że ta karta jest zwalniania przez tego pentium 4? a jak wymienie procka na powiedzmy tego e6320 lub e6300 to mój zasilacz pociągnie te podzespoły?

Myślę że zmiana procesora na pewno da Twojemu komputerowi duży przyrost mocy, bo sprzęt masz dobry i raczej jeżeli coś w nim nie styka to procesor.

Pozdrawiam

Niedawno nv wydała nowe stery do ósemek, jak nie masz aktualnych zainstaluj.

Proc, jest największym mułem w kompie, jak masz zamiar podkręcić tego 63 to lepszym rozwiązaniem będzie np 4300, płyta nie ma najlepszego zasilania na proca 3 fazy, i skoki napięć, pod wpływem wysokiego fsb czasami te płyty padają.

Nie mam zamiaru podkręcać procesora. Bardziej przekonuje mnie te e6320 ~580zł. Proca mam zamiar wymieniać pod koniec czerwca, więc pewnie cena jeszcze się obniży.

“Tobi” Niedawno nv wydała nowe stery do ósemek, jak nie masz aktualnych zainstaluj.

Mam zainstalowane stery ze strony nvidii o numerze 158.22 więc są to najnowsze.

moim zdaniem też procek. ale zdziwiło mnie trochę gdy zobaczyłem w temacie że coś na Tej karcie się tnie :D. E6320 powiedzmy że byłby wystarczający, tylko nie wiem czy zasilacz pociągnie, niech się ktoś wypowie :smiley:

zasilacz spokojnie uciągnie.

Witam

W grze TDU zmiana procka nie pomoże ja mam u siebie taki sam problem (konfiguracja w opisie)

Jutro zainstaluje najnowsze sterowniki do grafiki i zobacze czy bedzie lepiej.

Pozdrawiam

a może masz syf na kompie :wink:

Nie napewno nie mam syfu. Jestem świeżo dwa dni po reinstalce :slight_smile:

Złączono Posta : 25.05.2007 (Pią) 9:55

basco1984 napisz jakie teraz masz stery zainstalowane i czy zmiana sterów coś pomogła.