Przycinanie w czasie gry

(Bartek) #1

Witam, panowie mam do was prośbę. W zasie grania w gry co jakiś czas komputer mi przycina co mnie bardzo irytuje. Posprzątałem dysk twardy ze wszystkich śmieci ale nadal gra się zacina. co zrobić by pozbyć się tego problemu?

(Jaroslaw Nijakowski) #2

Twój komputer spełnia wymagania gry?

(Asterisk) #3

Podaj:

• konfigurację komputera;

• przykłady gier, stwarzających problem.

BTW

Temat przenoszę do działu Gry

(Bartek) #4

gra Call of duty 2

Sprzęt. Sempron 2600+

1024Mb RAm

Radon X 800GTO

Dysk Seagate 160GB

(Groszekoki) #5

A nie masz żadnego robala na kompie?? :roll: wciśnij alt+ctrl+del i zobacz ile Ci zrzera RAM'u :roll: ale przy 1GB nie powinno być problemów :roll: ale sprawdź lepiej :wink:

(michalj82) #6

Wyłącz antyaliasing i V-Sync.

(Bartek) #7

to juz dawno zrobilem chodzi o to ze gra zawsze mi dobrze dzialala ale teraz przycina z niewiadomych mi przyczyn

(Baner) #8

Jakiego masz antyvirusa? Może masz włączoną aktualizację automatyczną i co jakiś czas się włącza.

(Bartek) #9

avast 4.7 ale na czas gry wlasne=ie wylaczam go by nie dociagal w czasie gry aktualizacji

(Baner) #10

Ja stworzyłem sobie do gier specjalne konto na xp-eku. Robie konto admina. Wyłączam wszystko z autostartu prze jv16 tools 2006 (łącznie z netem), wyłączam wszystkie efekty (przejścia, wygładzanie itp.), Ustawiam styl na klasyczny windows. I wtedy gram. Przez to system mało pamięci zżera i jest lepsza wydajność w grach. Spróbuj, może pomoże. :slight_smile: