Przycisk wyłącz powoduje restart systemu

witam ,proszę o pomoc klikam na , wyłącz’’ a komputer sie zachowuje jak po ,uruchom ponownie’’-co to się stało

Może to: Panel Sterowania - Opcje Zasilania - Zaawansowane - Kiedy w komputerze (…) i w tym polu powinno być “Zamknij system”.

USTAWIONE JEST OK W PANELU STEROWANIA

A co Caps Lock ci sie zaciął,nie krzycz nikt nie jest głuchy (ślepy też nie), co za system XP ? Instalowałeś jakieś programy zmieniające wygląd?

xp home z sp2 i nie instalowałem nic co sugerujesz,sory za krzyk:-)

Moderator zmienił temat,ten przycisk to -chodzi o to że jak chciałem zamknąć system w tym okienku-start-wyłącz komputer, to sie zachowywał jak ,uruchom ponownie.

Ale już naprawiłem , na innym forum powiedziano mi że program Roxio do nagrywania robi coś takiego,oczywiście odinstalowałem ale bylo to samo.

Zacząłem usuwać wszystko co zostalo po roxio w rejestrze (start-uruchom -regedit HKEY_LOCAL _MACHINE-SOFTWARE -tu było tego sporo- wlaśnie usunięcie w tej zakladce wszyskiego co zaczynało sie na ,roxio,’’ zalatwilo problem.Jeśli ktoś chcial by kiedyś pomocy to moj email leszekppp@interia.pl.Pozdrawiam twórców Forum,robicie dobrą robotę.