Przydatne programy

(Porchekarera) #1

Witam.

Postanowiłem założyć trochę nietypowy temat, otóż w tym temacie piszcie jaki program używacie który może ułatwić pracę z windowsem itd. i najlepiej dawajcie linki do niego warunek program musi być free nie żadne demo itd.

(fastman92) #2

Ja używam programu do połaczenia PC z komórką Cell Phone Manager. Obsługuje prawie każdą komóre. :smiley:

http://www.idg.pl/ftp/pc_6044/MobTime.C ... 5.1.2.html

Chodzi ci o ułatwienie pracy z windowsem czy ogólnie jakieś użyteczne programy?

(Porchekarera) #4

Niech będzie ogólnie :wink:

(fiesta) #5

Takie które są mi potrzebne.

To tak samo jak polecać fachowcowi narzędzia nie wiedząc do czego mu one będą potrzebne.

(Porchekarera) #6

Ah.

Jeśli Ci ten temat nie odpowiada to poprostu nie pisz po to są opisy programów by wiedzieć po co one są.....

(fiesta) #7

A my jesteśmy wróżki i wiemy o jakie programy Ci chodzi :stuck_out_tongue:

(SolelyRose*) #8

jetAudio, GG, CCleaner, KMPlayer, JkDefrag, Nero 7, Dev-C++, GIMP -> o to chodzi? :smiley:

(kijek) #9

AlZip jest to program do kompresji danych, którego ja używam i mam o nim dobre zdanie.

Download: http://www.altools.com/Downloads/ALZip.aspx

(Pawbrotm) #10

:hahaha:

GParted- bardzo dobry partycjoner (darmowy)

(SolelyRose*) #11

@ Pablo55

Co ty nowe emotki poznajesz czy co? :x Z czego się śmiejesz..

(matekadamczak) #12

Kaspersky, AQQ

(klopas) #13

jak można używać GG? AQQ albo co kolwiek innego jest o niebo lepsze :wink:

(Michalek210392) #14

sunbelt personal firewall , nod 32, ccleaner , gg xD - o to chodziło tobie?;ppp

(Porchekarera) #15

TAk o takie programosy mi chodzi. z GG korzystam, ccleaner też firewalla nie używam bo nie mam czasu bawić się w konfiguracje :stuck_out_tongue_winking_eye:P. Antywirusa już mam mks... choć czuję, że ogólnie u mnie zbędny jest antywir no może lekka avira.

(SolelyRose*) #16

no następny mi będzie mówił co muszę używać a czego nie =D> moja sprawa nie?

(klopas) #17

piszę tylko że GG jest do bani i byle co z obsługą protokołu GG jest lepsze... a używaj sobie nawet XP + IE6 + MSN mnie to nie obchodzi :stuck_out_tongue:

(Stukot13) #18

Do ochrony: zone alarm, comodo boClean, spyware terminator, spybot, ad-aware, windows defender, avast lub inny antywirus;

archiwizery: tugzip(nie polecam choć lubię), 7zip;

cleaner: odkurzacz, ATF cleaner, ncleaner(nie polecam; czyści też rejestr), privacy inspector;

do grafiki: xnview, IrfanView, FastStoneMaxView, ashampoo photo commander 3, camm2pc, photoClean express;

wideo: cyberLink pover dvd, allplayer;

optymalizacja: TuneUp Utylies 2007, ashampoo magical defrag, registry mechanic, desktop maestro, registry shower 2007, registry washer i sporo innych.