Przydzielanie pamięci wirtualnej do win7

Witam, mam pewien poważny problem z przydzielaniem pamięci wirtualnej do mojego systemu windows 7. Jak próbuję uruchomić grę, to wyskakuje mi taki komunikat “Unable to allocate memory in the remote process”. Próbowałem zrobić to po swojemu, czyli kliknąłem prawym myszy na komputer, wybrałem właściwości, potem zaawansowane, potem wydajność, potem ustawienia i zmieniłem coś ze stronicowaniem na 330000 pamięci początkowej i taką samą ilość pamięci maksymalnej. Moja maks pamięć RAM, to było napisane 336000RAM. Dałem ustaw, potem ok i zresetowałem system, nie pomogło. Znowu przy uruchamianiu gry mam ten komunikat. Na dysku C mam wolnego miejsca 100GB. Dziękuję za wszelką pomoc w rozwiązaniu tego problemu i pozdrawiam.

Nie piszesz, jaki masz komputer (ile RAM)  i co uruchamiasz.  Próbowałeś prawy klawisz myszy i “uruchom jako administrator”?

p,.s. ponad 32GB pliku stronicowania? Gruuubo. Myślę, że jak ustawisz o rząd wielkosci mniej to wystarczy (daj 4000, albo najlepiej na automatyczne, tak jak było)

Z reguły daje się twoja pamięć fizyczna * 1.5 a jak ta gra nie wymaga kilkunastu kart graficznych i cpu to po co tyle dałeś? Sam mam 12 letni komputer ale 2 giga przydzielam ,żeby w grze się warpić po wszystkich mapach bez crashu.

jaki masz sprzęt?

co to za gra?

Mój procesor to:Intel Core i3-2330M CPU 2,20GHz 2.20GHz. Zainstalowana pamięć RAM:8,00GB. Mam windows 7, 64bit. Mam 2 karty graficzne: Intel HD Graphics Family oraz Radeon HD 6490M. Gra to S.K.I.L.L. Special Force 2, to taki FPS, pisałem do ich supportu, ale napisali mi, że mam za mało pamięci wirtualnej, cokolwiek to znaczy. Grę uruchamiam jako admin. Jak miałem automatyczne przydzielanie pamięci wirtualnej, to błąd nadal występował. Nie wiem już co robić, w tę grę gra mnóstwo moich znajomych, więc chcę grać w nią razem z nimi.

4000MB pamieci wirualnej wystarczy na kazda gre i bedzie jeszcze zapas

Przy 8GB ramu nawet i ta wartosc nie powinna byc wykozystana w polowie

Moze jest to za mala ilosc pamieci graficznej zmniej rozdzielczosc w ustawieniach gry i sprawdz czy problem wystepuje

W tym problem, że ja nawet w ustawienia gry nie mogę wejść, po prostu gra nie włącza się i wyskakuje mi okienko z tym komunikatem.