Przymosowy restart

nie dawno z formatowalem kompa bo mnie co chwilke wywalało i nadal mam ten sam problem moge uzywac kompa przez caly dzien ale jak chce zagrac to kompletna wywalka prosze o sprawdzenie mojego loga za pomac z gory dziekuje

:lol:

Ciachnij wskazany wpis w HijackThis :slight_smile:

Poza tym czysto :slight_smile:

Daj log z Silent Runners

a wiec tutaj jest log z silenta i jeszcze pytanko czy moze te restarty spowodowac za wysoka temperatura?jak sprawdzalem to bylo 97st?

Raczej temperatura nie wywyołuje reseta ale jak dla mnie 97 stoopni C to deczkoo dużo :slight_smile: jajka można sobie na procku sparzyć

log z silenta czysty

Jest o wieeele za duża, to kwestia czasu zanim procek pójdzie z dymem.

Sprawdź wentylatory, przeczyść je - a najlepiej oddaj do serwisu - zrobią to za Ciebie :slight_smile:

czyszczenie wentylatorków było opisane chyba w “Komputer świat” 7/2006

Procka zaopatrz w wentylator Arctic Cooling Freezer 64 PRO około 65 zł i będzie luks

Dziekuje wszystkim za dobre rady po usunieciu podanych lini wszystko dziala na razie oki DZIEKUJE JESZCZE RAZ :smiley:

a procek się nie smaży??

ja nie wiem czy ty nie czytasz kolego?

Napisałem wyżej

nie mówię w ten wentylator ale jakiś !!

Czytam wszystkie odpowiedzi przeczyscilem wentylatorki i temperaturka chodzi w okolicach 40stopni wachalem sie tego zrobic bo mialem plombe ale ja zerwalem i sam wyczyscilem i jak narazie to komp mi smiga THX za pomoc