Przypadek Stefana, czyli samowyłączający się komunikator

Witam!

Mam dość poważny problem z komunikatorem Stefan. Od razu chcę uprzedzić, że nie jestem zainteresowany zmianą komunikatora na inny, gdyż ten mi odpowiada jeśli działa. Na początku wszystko było jak należy, czyli wszystko działało poprawnie, ale od ok. 2 miesięcy zaczął się buntować i po kilkurazowym zamknięciu okienka z rozmową tak po prostu bez żadnego słowa pożegnania brał się i wyłączał jakby nigdy nic, rozwiązaniem doraźnym było niezamykanie okienek z rozmową. Jednak od kilku dni problem się nasilił do tego stopnia, że każdorazowa próba wysłania do kogokolwiek choćby jednego znaku kończy sie zamknięciem aplikacji co jest dość poważnym problemem zwłaszcza przy komunikatorach. Dodam, że próbowałem już wielu rzeczy, m.in. odinstalowania i ponownej instalacji i na czysto i z pozostawieniem ustawien profilu, lecz niestety efekt jest zerowy.

Czy istenieje jakaś szansa, by Stefan się wyleczył i działał tak jak powinien? (Na drugim komputerze mam dokładnie tą samą wersję i tam działa prawidłowo).

A czyściłeś przy instalacji rejestr?(CCleaner).

masz av?? reinstalacja stefana??

julek94 , :

CC też nie pomogło, a antywirusa nie mam.

ja ślepy jestem ale dzięki za zwrócenie uwagi! jak nie masz av to podaj logi hjt i combofix

hijack this czysty, już sprawdzałem i nie ma tam co być nie tak, a combofix hmm, jeszcze nie, ale myśle, że nie mam nic złego w systemie w sensie wirusów i grzybów :slight_smile:

lepiej wklej logi na forum dla pewności niektóre wirusy nie muszą być widoczne a jednak siedzą w systemie i po kolei coś niszczą…

A jeśli jednak nie jest to wirus to co to może być innego skoro nawet reinstalacja nie pomaga?

A inną wersję instalowałeś?

Oto rezultat testów:

  • wersja najnowsza (0.92429) nie działa,

  • wersja starsza (0.751431) działa prawidłowo, ale tylko przez chwilę, bo po jakimś czasie się wyłacza, jakby nigdy nic,

  • nakładka ze starszej do nowszej nie działa, tak samo jak nakładka starszej na nowszą,

  • przy próbie podmienienia archiwum wersja stara tuż po zalogowaniu się wyłącza się i wyskakuje komunikat o tym, czy chce debugować,

  • strasznie denerwujące to wszystko jest.