Przypadkowe wyłaczenie WIFI

Mam Windows7(ASUS). Na dole wyświetliły się jakieś ustawiania bluetooth.Chcąc zobaczyć co się stanie wyłączyłem na chwile usługę WLAN a mały ekranik z ustawieniami znikną a nie wiem jak go włączyć - wcześniej zrobiłem to przez przypadek nie wiedząc jak.Teraz nie mam neta.

Zakładam że mowa o laptopie. Spróbuj kombinacji klawiszy Fn+F2, taką kombinacją włączasz/wyłączasz WiFi/Bluetooth w ASUSach. Nie wiem co masz na myśli pisząc “mały ekranik na dole”, zakładam że miałeś coś obok zegarka na pasku, a jeśli tak to pewnie był to program Asus Wireless Console, on pozwała na różne kombinacje włączania/ wyłączania urządzeń np:

Wifi ON - BT - OFF

WiFi- OFF - BT- OFF

WiFi -ON - BT - ON

WiFi - OFF BT - ON

Zobacz najpierw czy masz uruchomiony ten program, jeśli nie to znajdziesz go w menu start lub w Program Files

Zastanów się nad zainstalowaniem systemu na czysto, bez dodatków producenta: zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Jaka zaleta? System szybciej działa bo nie ma dodatków które nie są potrzebna, nie ma programów producenta do łączenia z WiFi, więcej osób może Ci pomóc na forach.

Nie wiem czy te narzędzie ASUSa nie przeszkodzi, ale naciśnij LOGO Windows + X i tam włącz WiFi.

Kombinacje klawiszy Fn + F[ileś].

Już działa po prostu przeoczyłem klawisz F2.Dzięki