Przypuszczalne ceny Windows Vista w $ i Euro

Co myślicie o cenach dla systemu Windows Vista ?

Na podstawie informacji w różnych portalach:

Windows Vista Home Basic - 200 euro (255.55 $)

Windows Vista Home Premium 400 euro (511.10 $)

Windows Visra Ultimate Edition 500 euro (638.88 $)

Windows Vista Business - 650 euro (830.54 $)

Windows Vista Enterprise 800 euro (1,022.20 $).

Jak tego nie dostosują do polskich warunków to ilość pirackich kopi będzie dążyła do 100%

Gdyby ceny były w złotówkach i oczywiście byłyby to wersje BOX to jak najbardziej się z nimi zgadzam i byłyby odpowiednie… Natomiast wszyscy wiemy, że 1E nie jest równy 1zł. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do tego, że Wersja Hole Visty będziem kosztowała 800zł…

dobra nazwa :smiley: zamiast Home powinno być xD

Ludzie przeciez te ceny to jakas kpina! ok 800zl za najtansza wersje?! A za najdrozsza ok 3200zl, przeciez za tyle to mozna kupic 2 komputery! !!

Ciekawe czy znajdzie sie ktos w Polsce kto kupi windowsa za 3tys zl?

Myślimy, że podawanie jakichkolwiek cen na rok przed premierą systemu to jakaś kompletna bzdura i ma na celu wyłącznie podkręcenie atmosfery

MarS dokładnie… wiec moderatorzy zamknijcie ten temat… :twisted:

mówienie o sobie w liczbie mnogiej jest niezdrowe :wink:

a co do cen… śmiem podejrzewać ze w polsce kupią go tylko ci ktorzy maja za duzo pieniedzy… a przedsiebiorstwa zostaną przy winXP…

trzeba jeszcze pamietac o wymaganiach tego systemu… komputery 2-3 letnie juz sie pod niego nie beda nadawaly (odpalić to może i odpali… ale bezproblemowa i przyjemna praca odpada :stuck_out_tongue: )

Jaki styl pytania taka odpowiedź :slight_smile:

Niekoniecznie. To samo było przy okazji premiery Windows XP. Pamiętasz jakie wtedy były ceny a ile kosztuje XP dzisiaj? Poza tym gro sprzedaży to wersje OEM

Będzie można spokojnie pracować. Windows Vista będzie oferowany w 7 wersjach i ta najprostsza pójdzie na kompach nawet z zintegrowaną grafiką. Vide wskazania Microsoft Upgrade Advisor :slight_smile:

Osobiście wczoraj sobie przetestowałem mojego kompa służbowego z Sempronem 2200+ i grafiką zintegrowaną. Żadnych problemów

to jest chore :zdziwko:

Myszak chore jest to ze uwierzyłes w te ceny :lol: 8)

A Viśta i tak mi nie ruszy, żeby ładnie wyglądała więc taniutki XP Pro mi zostanie :stuck_out_tongue:

heh przeciez wiekszosc polakow na starcie bedzie miala viste enterprise za 5zl ( +vat ) :mrgreen: wiec ceny sa znosne :wink:

kubar3k i to jest własnie przykre…

moim zdaniem gdyby cena byla w granicach rozsadku hmm np 200 zl to czemu nie mozna sie szarpnac ,ale wiadomo ze taka nie bedzie i w polsce Viste kupia tylko przedsiepiorstwa (jesli to bedzie wymagane -bo jak nie to przeciesz mozna zostac na xp :lol: ) , reszta to albo sciagnie pirata ktory “kosztuje” 1 dzien czekania albo zostana przy xp

moim zdaniem gdyby wprowadzili normalna cene to wiecej ludzi by to kupilo i by im sie to bardziej oplacalo

szfagier wiesz… zyjesz w kraju gdzie orginal kosztuje 9zł a ludzie i tak kupia pirata za 20 :smiley: wiec nie ma o czym mówić…

AZPR , może jakiś przykład?

gra Fallout 2 w sklepie kosztuje 9zł a znam ludzi co poszli kupic pirata za 20zł … wiec… sami widzicie…

Ja od siebie dodam wiecej.

Far Cry kosztuje 20 zl a Painkiller Black Edition 15 z; a widzialem watki na forum jak i z kad zassac te dwie gierki.