Przyśpieszanie internetu

Witam

Poszukuję programu który mi pozwoli przyśpieszyć internet , ale nie ściąganie plików tylko otwieranie stron.

Troszkę słyszałem że są takie programiki.

Chodzi mi o program który wybiera najbardziej odpowiedni serwer DNS dla danego komputera. Taki zabieg pozwala na znaczne przyspieszenie rozpoznawania stron www a więc szybsze ich wczytywanie.

Jestem w sieci osiedlowej (kabel)

pozdrawiam

hejol

Chodzi ci o internet Turbo czy internet Cyclone.Poszukaj na googlach napewno coś znajdziesz dodam ze sa to programy odpłatne :smiley: i za wiele nie pomagaja :smiley:

niestety te programy które podałeś nie są mi znane więc nie wiem poprostu szukam jakiegokolwiek

Thx

pozdrawiam

hejol

W dziale sprawdzone porady kiedyś ktoś o tym pisał … poszukaj a znajdziesz :slight_smile:

Niestety to co jest w dziale sprawdzone porady wcale mi nie pomogło żadnej różnicy nie widzę a mam to zrobione od conajmniej 2 tygodni

pozdrawiam

hejol

Był już kiedyś na tym forum taki temat ale opisze jeszcze raz znaczy zacytuje gdyż nie jest to mój pomysł. U mnie to poskótkowało i to dość znacząco przyspiszyło ładowanie stron jak i sciąganie plików

działa tylko z systemem XP

Z menu start wybierz “uruchom” wpisz gpedit.msc

wybierz "konfigóracja komputera następnie szablony administracyjne

następnie z tych szablonów wybierz sieć

następnie kliknij dwa razy na harmonogram pakietów QoS

kliknij dwa razy na Ogranicz rezerwowalną przepustowość w otwartym oknie zaznacz opcje włączone i w miejsce limit przpustowości wpisz wartość 0 (zero) i OK

To była moja porada :smiley: Tylko czemu teraz jest w archiwum?

Może ten będzie dobry Fast Net 99 4.3

Rozmiar pliku: 2.93 MB

a skad sciagnac ten program Fast Net 99 4.3 :slight_smile:

Sory zapomniałem podać link :sciana: :oops:

http://web.volftp.mondadori.com/pub/pc/ … tnet99.exe

czy ten program nadaje sie pod XP.

tez bym poprosil jesli laska Z GORY dziekuje moj e mail to blackhawk87@op.pl CYA

Również wypróbowałbym go z chęcią. Będę wdzięczny ze przesłanie mi go również :slight_smile:

alien@dobreprogramy.pl :mrgreen:

Post Shakina ze względów regulaminowych (dotyczący nielegalnej dystrybucji płatnego programu speed selector ) został skasowany.