Przyspieszenie direct3d

mam ogromny problem otoz kiedy chce wlaczyc gre to wyskakuje mi komunikat d3d8 check device format d3derr not available sciagalem sterowniki juz do grafiki directx i nic pomozcie prosze

smaciejewski7 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

smaciejewski7 , zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Jaką posiadasz kartę graficzną ? Sterowniki do chipsetu płyty głównej masz zainstalowane ?

instalowalem directx 10 bo taki mialem na kompie wczesniej zainstalowalem jeszcze raz sterowniki do karty graficznej i nic dalej jak chce gre wlaczyc to wyskakuje komunikat d3d8

a wczesniej jak wchodzilem w dxdiag i w ekran to bylo wszystko nie dostepne a po zainstalowaniu sterownikow jest juz wszystko wlaczone tylko przyspieszenia direct3d nie moge wlaczyc a mam viste jak to mam wlaczyc

zainstalowalem directx 9.0c i dalej to samo

posiadam karte graficzna intel®965 expresschipset famili

Jaka to gra ? Inne gry działają bez problemu ?

Działa ona w ogóle w systemie Vista ?

To Vista 32-bitowa ?

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

gra jest to thief i wczesniej dzialala bez problemu i dzila w systemie vista nie wiem co sie stalo bo reszta tez nie chce dzialac vista jest 32 bitowa juz probowalem wszystkiego instalowalem sterowniki do karty graficznej i nic directx-a i tez nic pomz mi jakos jak mozesz

Próbowałeś ?

Oczywiście wcześniej musisz odinstalować obecny sterownik karty graficznej.

Próbowałeś również przeinstalować grę ?

na viscie samo wyodrebnia stary sterownik a nowy instaluje a gre tez prubowalem przeinstalowac chodza mi tylko standartowe gry takie jak pasjans kierki itp

pobralem ten sterownik co mi proponowales zainstalowalem i dalej lipa az mie szlag trafia co to moze byc